هزینه تدریس خصوصی حضوری در منزل و قیمت کلاس آنلاین

یکی از چالش های خانواده ها در استخدام معلم خصوصی بحث هزینه است. والدین دوست دارند با کمترین قیمت بهترین نتیجه را کسب کنند، اما پیچیدگی های انتخاب معلم خصوصی عموماً آنها را سر در گم می کند. در این مقاله، اوربیتال به شما می گوید که چطور با طراحی قواعد اصولی و نظارت و پشتیبانی، هزینه های تدریس خصوصی را واقعی و شفاف کرده است.

در ادامه مواردی ارائه می شود که در تعیین هزینه ی تدریس استاد تاثیرگذار است. برآیند این پارامترها مشخص می کند که دستمزد مدرس باید چقدر باشد.

 

بررسی رزومه ی اساتید توسط کارشناسان اوربیتال

اساتید برای اینکه بتوانند در سایت اوربیتال به عنوان معلم خصوصی فعالیت داشته باشند، ابتدا باید رزومه‌ی خود را ارسال کنند. رزومه ها بعد از یک بررسی اولیه ی کوتاه، به گروه اساتید مربوطه ارسال می شود. به طور مثال اگر یک استاد بخواهد به عنوان معلم خصوصی زیست با اوربیتال همکاری کند، رزومه ی او توسط تعدادی از اساتید زیست شناسی بررسی شده و هزینه ی تدریس مدرس برآورد می شود.

 

نظرات دانش آموزان در مورد استاد

پشتیبانی اوربیتال، پس از برگزاری جلسه ی اول کلاس خصوصی، با خانواده ی دانش آموز تماس گرفته و در مورد توانمندی علمی، وقت شناسی، دلسوزی و نوع رفتار مدرس اطلاعاتی را ثبت می کند. این پیگیری در ادامه‌ی کلاس ها هم انجام می شود. نظرات دانش آموزان تاثیر بسیار زیادی بر هزینه‌ی تدریس استاد در ادامه‌ی همکاری‌اش با اوربیتال دارد.

 

مدت زمان همکاری استاد با اوربیتال و تعداد کلاس های برگزار شده

هر چقدر سابقه‌ی همکاری مجموعه ی اوربیتال با مدرس بیشتر باشد و استاد تعداد کلاس های بیشتری را برگزار کند، هزینه ی تدریس استاد بیشتر خواهد بود.

 

کلاس های خصوصی حضوری یا آنلاین

این روزها با گسترش ویروس کرونا و تعطیلی مدارس، آموزشگاه ها و دانشگاه ها، کلاس های آنلاین بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته اند. با فراهم شدن زیر ساخت های لازم برای برگزاری کلاس های آنلاین، امروز میتوان گفت که سرچ عبارت معلم خصوصی آنلاین یکی از پر جستجوترین عبارات در زمینه ی تدریس خصوصی است. عموماً اساتیدی که کلاس های آنلاین برگزار می کنند، 30 درصد هزینه ی تدریس کمتری نسبت به کلاس های حضوری خود دریافت می کنند. این در حالی است که برخی از اساتید اوربیتال برای گسترش کلاس های آنلاین، تا 50 درصد هزینه ی کمتر را برای کلاس های خصوصی آنلاین خود در نظر می‌گیرند.

 

در این مقاله تعدادی از پارامترهای تاثیرگذار بر هزینه ی تدریس خصوصی را برشمردیم؛ سایت معلم خصوصی اوربیتال به صورت پیوسته بر روی این پارامترها نظارت می کند و برای گسترش تدریس خصوصی و رضایت خانواده ها و اساتید تلاش می کند.

 


نظر بدهید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست نظرات
  • فاطمه موسوی

    مرسی بابت سایت پرکاربردتون