پکیج های معلم خصوصی پرش، مخ، مکتبستان و کنکور آسان است

826

سایت اوربیتال به عنوان مرجع تدریس خصوصی کشور، در این مقاله بسته های آموزشی که با عنوان معلم خصوصی روانه‌ی بازار می شوند را بررسی می کند. نکته‌ی بسیار مهمی که باید به آن توجه کرد این است که این پکیج های آموزشی قطعاً معلم خصوصی نیستند و این نام صرفاً به دلایل تجاری توسط موسسات پرش، گاج (مخ)، کنکور آسان است و مکتبستان انتخاب شده ‌اند.

اگر به دنبال معلم خصوصی هستید، بر روی لینک بهترین معلمان تدریس خصوصی کلیک کنید. همچنین اگر تدریس انجام می‌دهید، می توانید بر روی لینک چگونه به عنوان استاد در سایت ثبت نام کنم؟ کلیک کنید.

در ادامه به معرفی محصولات این موسسات و ویژگی های آنها خواهیم پرداخت. لطفاً برای اینکه خانواده ها و دانش آموزان انتخاب درستی داشته باشند، نظر یا تجربه‌ی خود را در بخش نظرات این مقاله ثبت کنید.

 

بسته معلم خصوصی پرش

گروه آموزشی پرش با توجه به تبلیغات وسیع تلویزیونی، مشهورترین موسسه در این زمینه می باشد. علاوه بر بسته کامل معلم خصوصی از مقطع اول دبستان تا دوازدهم متوسطه، بسته کودک من پرش نیز که ویژه‌ی سنین 3 تا 12 سال می باشد، مورد توجه قرار گرفته است. همچنین بسته پیش دبستانی پرش و بسته های کنکوری در 3 رشته‌ی تجربی، ریاضی و انسانی از دیگر محصولات پرش هستند.

 

بسته معلم خصوصی گاج (مخ)

گروه آموزشی جوکار (گاج) که با انتشار کتاب های کمک درسی به شهرت و محبوبیت رسید، در چند سال گذشته به فعالیت خود تنوع بخشیده و علاوه بر انتشار کتب کمک درسی، در زمینه‌های برگزاری آزمون های آزمایشی، بسته معلم خصوصی مخ و فروش لوازم التحریر فعالیت می کند. بسته‌ی فیلم های آموزشی گاج که با نام تجاری مخ (معلم خصوصی) عرضه می شود، شامل همه‌ی مقاطع تحصیلی از ابتدایی تا کنکور می باشد.

 

بسته معلم خصوصی مکتبستان

بر عکس گاج و پرش که تبلیغات وسیع تلویزیونی دارند، مکتبستان محصولات خود را از طریق گوگل، اینستاگرام و تلگرام عرضه می کند. همچنین پکیج آموزشی این موسسه محدود به بسته معلم خصوصی کنکور تجربی می باشد.

 

بسته معلم خصوصی کنکور آسان است

موسسه کنکور آسان است (انتشارات گیلنا) اعتبار خود را مدیون یکی از مشهورترین اساتید ریاضی و فیزیک کنکور یعنی استاد امیر مسعودی است. حضور مداوم در برنامه های مختلف کنکوری تلویزیون و البته تسلط و بیان منحصر به فرد امیر مسعودی باعث فروش گسترده‌ی فیلم های این موسسه شده است. فیلمهای آموزشی این موسسه ویژه‌ی مقطع متوسطه دوم و کنکور در رشته های ریاضی و تجربی است.

 

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد، پکیج های آموزشی این موسسات هیچ ارتباطی به معلم خصوصی ندارند. در تدریس خصوصی، معلم با بررسی توانمندی‌ها و روحیات هر دانش آموز، برنامه‌ی تدریس ویژه‌ای را تدوین می‌کند و در مسیر آموزش، نقاط ضعف دانش آموز را تشخیص داده و با تکنیک‌هایی آن‌ها را بر طرف می کند.

در واقع برخی موسسات کنکوری از عبارت معلم خصوصی استفاده‌ی تبلیغاتی و تجاری کرده‌اند. در این میان موسسات دیگری هم مانند حرف آخر، ونوس و قلمچی فیلم آموزشی ارائه می کنند. این فیلم‌ها، اگر به درستی استفاده شوند، می توانند ابزارهای آموزشی ارزشمندی باشند.


نظر بدهید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست نظرات
    هیچ موردی یافت نشد!