چگونه به عنوان استاد در سایت ثبت نام کنم؟

در این مقاله، نحوه‌ی ثبت نام اساتید و ایجاد پروفایل در سایت توضیح داده می شود. در ابتدا باید مدرس یکی از دروس زیر را انتخاب کند و فرم همکاری با سایت که در پایین صفحه‌ی مربوط به هر درسی قرار داده شده را تکمیل کند.

 

معلم خصوصی ابتدایی ، معلم خصوصی هفتم هشتم نهم ، معلم خصوصی شیمی ، معلم خصوصی فیزیک ، معلم خصوصی زیست شناسی ، معلم خصوصی ریاضی و معلم خصوصی زبان انگلیسی

 

مدرس باید پس از وارد کردن نام، نام خانوادگی، رمز عبور، تکرار رمز عبور، شماره تلفن همراه و پاسخ تست یا تست‌های مشخص شده بر روی دریافت کد تایید کلیک کند. پس از چند ثانیه برای مدرس پیامک ارسال شده و باید کد ارسالی را وارد کند. در این مرحله ثبت نام با موفقیت انجام شده و مدرس باید تا تایید اولیه‌ی کارشناسان سایت صبر کند. عموماً پس از چند ساعت پیامک تایید برای استاد ارسال شده و او می‌تواند جهت تکمیل پروفایل خود وارد پنل کاربری شود.

 

مدرس پس از ورود به پنل کاربری باید موارد زیر را مشخص کند:

تصویر پروفایل، تلفن ثابت، ایمیل، جنسیت، دروس، استان و شهر محل سکونت، هزینه‌ی کلاس حضوری، هزینه‌ی کلاس آنلاین و قسمت معرفی، رزومه و سابقه تدریس

 

تذکر: باید توجه داشته باشید که هزینه‌ی کلاس حضوری و آنلاین در ابتدا توسط مدرس پیشنهاد می شود اما هزینه‌ی نهایی که در سایت نمایش داده می شود، پس از بررسی رزومه‌ی مدرس توسط کارشناسان سایت اوربیتال و تعیین تعداد ستاره‌ی استاد مشخص می شود.

 

تذکر: اساتیدی که تدریس حضوری انجام نمیدهند، هزینه‌ی تدریس خصوصی حضوری را صفر انتخاب کنند.

 

تذکر: حتماً قبل از تکمیل پروفایل مقاله‌ی زیر را مطالعه کنید.

هزینه تدریس خصوصی حضوری و آنلاین

 


نظر بدهید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست نظرات
  • سید علی خالقی

    مدرس دروس ریاضی دبیرستان و دانشگاه