زیست شناسی

سپیده نوری
شهر محل سکونت : تهران
تدریس خصوصی حضوری : 290000 تومان
تدرس خصوصی آنلاین : 210000 تومان
نظرات کاربران (مشاهده 0 نظر)
نمونه تدریس (مشاهده نمونه تدریس)

سپیده نوری فارغ التحصیل کارشناسی علوم آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران و کارشناسی ارشد زیست فناوری پزشکی تهران پزشکی/ فارغ التحصیل سمپاد و دارای پنج سال سابقه تدریس در دبیرستان فرزانگان یک، یک سال سابقه تدریس در دبیرستان های فرزانگان حضرت زینب و دبیرستان غیرانتفاعی ریحانه الرسول/ دارای سابقه حدود 80 جلسه تدریس خصوصی زیست کنکور و پایه

مریم خلیلی
شهر محل سکونت : تهران
تدریس خصوصی حضوری : 300000 تومان
تدرس خصوصی آنلاین : 200000 تومان
نظرات کاربران (مشاهده 0 نظر)
نمونه تدریس (مشاهده نمونه تدریس)

دارای ۲۰ سال سابقه تدریس زیست شناسی متوسطه ۲ و علوم تجربی متوسطه۱ 

عبدالرسول خلفی
شهر محل سکونت : تهران
تدریس خصوصی حضوری : 350000 تومان
تدرس خصوصی آنلاین : 200000 تومان
نظرات کاربران (مشاهده 1 نظر)
نمونه تدریس (مشاهده نمونه تدریس)

دبیر رسمی زیست شناسی با۲۵ سال سابقه

زیست شناسی

اوربیتال با اساتید برند کشور در زمینه‌ی تدریس خصوصی زیست شناسی همکاری می کند. اگر به دنبال یک معلم خصوصی زیست حرفه‌ای هستید، در سایت اوربیتال می توانید با فارغ التحصیلان علوم پزشکی کلاس خصوصی داشته باشید. همچنین اساتیدی که به طور تخصصی زیست شناسی خوانده‌اند و در مدارس و آموزشگاه‌ها به عنوان معلم زیست فعالیت می کنند.

اوربیتال با بررسی دقیق رزومه‌ها و تعیین کارشناسی شده‌ی هزینه‌ی تدریس، بهترین پلتفرم آموزشی برای انتخاب استاد زیست شناسی در مقاطع دهم، یازدهم، دوازدهم و کنکور است.

 

انتخاب معلم در درس زیست شناسی که به عنوان مهمترین و تاثیرگذارترین درس رشته‌ی تجربی شناخته می‌شود، کار بسیار سخت و حساسی است؛ پشتیبانی اوربیتال صحت رزومه ها را بررسی کرده و نظر دانش آموزان را در مورد استاد زیست شناسی بعد از هر جلسه کلاس در پروفایل استاد ثبت می کند. شما می توانید با بررسی رزومه ها و نظرات ثبت شده و همچنین دستمزد تدریس، استاد مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

 

 

همکاری با سایت

*
*
*
*
*
*

مدرک تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل خود را بنویسید. مدرس گرامی، توجه داشته باشید که حداقل مدرک تحصیلی جهت عضویت در سایت، فارغ التحصیلی از مقطع فوق لیسانس میباشد.

*

سوابق تدریس خود را در مدارس با ذکر نام مدرسه و سال‌های تدریس بنویسید. مدرس گرامی، توجه داشته باشید که حداقل سابقه‌ی تدریس در مدارس جهت عضویت در سایت 3 سال میباشد.

*

منطقه‌ی محل سکونت خود را از بین مناطق 22گانه‌ی تهران بنویسید.

*

در کدام مناطق شهر تهران امکان برگزاری کلاس خصوصی حضوری دارید؟

*

چه دروسی را میتوانید تدریس کنید؟

دریافت کد تایید