فیلم آموزشی دهم ، یازدهم ، دوازدهم و کنکور

فیلم آموزشی دهم ، یازدهم ، دوازدهم و کنکور


این روزها فیلم آموزشی و تدریس آنلاین بسیار پرطرفدار شده است. با گسترش تکنولوژی، امروز همه‌ی دانش آموزان در سراسر ایران میتوانند در کلاس درس بهترین اساتید کنکور بنشینند؛ اتفاقی که تا همین چند سال پیش فقط برای تعداد معدودی از دانش آموزان تهرانی محقق میشد. اوربیتال در این مقاله برای دانش آموزان تجربی و ریاضی از دی وی دی های کنکور میگوید.

با توجه به اینکه اساتید گروه آموزشی اوربیتال در موسساتی همچون قلم چی و گاج فیلم آموزشی دارند، در قسمت فیلم های آموزشی اساتید سایت اوربیتال تعدادی از این فیلم ها قرار گرفته است.

فیلم آموزشی ریاضی دهم تجربی توسط استاد محمد جواد محسنی در استودیوی قلمچی ضبط شده است. مبحث مجموعه ، الگو و دنباله ، مبحث توان های گویا و عبارت های جبری ، مبحث معادله ها و نامعادله ها ، مبحث مثلثات و مبحث آمار و احتمال مباحثی هستند که توسط استاد محسنی ارائه شده‌اند. برای آشنایی با روش تدریس استاد محمد جواد محسنی ، فیلم آموزشی الگو و دنباله ریاضی دهم را ببینید.

فیلم آموزشی شیمی دوازدهم تجربی توسط استاد ساسان اسماعیل پور از طریق دوربین قلمچی برای دانش آموزان سراسر ایران تولید شده است. همچنین برای شیمی پایه ، فیلم آموزشی شیمی دهم تجربی و یازدهم تجربی ضبط شده و از طریق سایت قلمچی و سایت اوربیتال در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. مبحث کیهان زادگاه الفبای هستی ، مبحث رد پای گازها در زندگی ، مبحث آب آهنگ زندگی ، مبحث قدر هدایای زمینی را بدانیم ، مبحث در پی غذای سالم ، مبحث پوشاک نیازی پایان ناپذیر ، مبحث مولکول ها در خدمت تندرستی ، مبحث آسایش و رفاه در سایه شیمی ، مبحث شیمی جلوه ای از هنر ، زیبایی و ماندگاری و مبحث شیمی راهی به سوی آینده روشن‌تر ، همه‌ی مباحث شیمی نظام جدید هستند که توسط استاد اسماعیل پور به طور کامل تدریس شده اند.

فیلم آموزشی فیزیک دوازدهم و فیزیک پایه توسط استاد مهدی باباخانی در استودیوی گاج با نام مخ نقره ای تهیه شده است. همچنین استاد باباخانی در همکاری خود با کانون فرهنگی آموزش (قلمچی) تدریس آنلاین فیزیک را انجام داده است. 

فیلم آموزشی زیست دهم ، یازدهم و دوازدهم توسط دکتر مجتبی عطار از طریق سایت قلمچی ارائه شده است. استاد عطار که بارها ایشان را به عنوان رتبه برتر در برنامه‌های کنکوری تلویزیون دیده‌اید در همکاری خود با قلمچی محتوای تصویری فوق العاده‌ای را برای شما دانش آموزان عزیز تولید کرده است.

در این مقاله سعی کرده ایم شما عزیزان را با تعدادی از اساتید فیلمهای آموزشی کنکور آشنا کنیم. امیدواریم با بهره گیری از فیلمهای آموزشی بتوانید به درصدهای درخشان در کنکور سراسری برسید.