آشنایی با طراح آزمون‌های قلم چی

آشنایی با طراح آزمون‌های قلم چی


گروه آموزشی اوربیتال، در این مقاله در مورد طراحان آزمون‌های آزمایشی که همه‌ی معلم‌های خصوصی مدعی این کار هستند، بحث می‌کند. کانون فرهنگی آموزشی (قلم چی) را شاید بتوان اولین موسسه آموزشی داوطلبین کنکور، جهت آمادگی در کنکور سراسری نامید. کانون فرهنگی آموزش قلم چی کار خود را با نشر کتاب، کلاس های آموزشی و برگزاری آزمون‌های آزمایشی کنکور شروع کرد.

قلم چی سال‌هاست که پرمخاطب ترین آزمون‌های آزمایشی را در کشور برگزار می‌کند که این آزمون‌ها از استاندار خوبی بهره می‌برند و به دلیل جامعه آماری بالا، در سال‌های اخیر بهترین معیار جهت سنجش آمادگی داوطلب نسبت به سایر داوطلبان کنکور گشته است.

آزمون‌های قلم چی توسط بهترین اساتید در دروس مختلف طراحی می‌شود. این مدرسین همگی باید دارای رزومه عالی در تدریس، رتبه برتر کنکوری، آموزش در قلم چی و مدارس برتر تهران و ... باشند؛ بنابراین همه‌ی آنها جزء برترین مدرسان ایران هستند. این امر به قدری در زمینه تدریس مشهود است که سایر مدرسین و معلم‌های خصوصی که در سایت‌های تبلیغ معلم خصوصی فعالیت می‌کنند خود را به عنوان مدرس و طراح آزمون قلم چی معرفی می‌کنند ولی هیچکدام از آنها یک رزومه واقعی در این زمینه ندارند.

گروه آموزشی اوربیتال از مجموعه‌ای از مدرسین تشکیل شده که همگی سال‌هاست جزء اساتید و طراحان آزمون‌های آزمایشی قلم چی هستند. شما می‌توانید با مراجعه به قسمت فیلم‌های آموزشی اساتید سایت اوربیتال و یا سایت قلم چی به صحت این امر پی ببرید.

به طور مثال استاد عادل حسینی مسئول درس حسابان و ریاضی پایه قلم چی هستند؛ چرا؟!!! چون ایشان در رزومه‌ی خود کسب رتبه 54 کنکور سراسری ، تدریس در مدارس تهران همچون سرای دانش ، تدریس در آموزشگاه های تهران همچون امید رسالت ، تالیف کتاب های قلمچی و چندین چند مورد دیگر را دارند که شما میتوانید با رجوع به صفحه ی ایشان در سایت اوربیتال بیشتر با رزومه‌ی یکی از بهترین اساتید ریاضی کشور آشنا شوید.

در عکس فوق برای نمونه یک صفحه از آزمون قلم چی 24 خرداد 98 آورده شده است که نشان می‌دهد 3 تا از سوال‌های این صفحه توسط استاد ساسان اسماعیل پور طراحی شده است. استاد اسماعیل پور با سابقه‌ی سال‌ها تدریس در مدارس و آموزشگاه های تهران و شهرستانها بهترین معلم خصوصی شیمی می‌باشند. شما میتوانید با مراجعه به صفحه اصلی سایت اوربیتال با اساتید برتر کنکور آشنا شوید و با اساتیدی که طراح آزمون های قلم چی در دروس مختلف هستند، آشنا شوید.