سوالات امتحان نهایی فیزیک دوازدهم رشته ی تجربی و ریاضی

دانلود امتحانات نهایی فیزیک 3 با پاسخنامه تشریحی

182

اوربیتال در این مقاله امتحانات نهایی فیزیک دوازدهم در رشته های تجربی و ریاضی را برای شما دانش آموزان عزیز جهت دانلود قرار داده است. همچنین شما می توانید برای آموزش کامل یا رفع اشکال از کلاس های تدریس خصوصی حضوری و آنلاین اوربیتال بهره ببرید.

آموزش کامل مباحث فیزیک دوازدهم

اگر یک یا چند فصل از فیزیک را نخوانده اید و یا اینکه به دلیل نواقص آموزش های مدرسه، مشکلات اساسی در فیزیک 3 دارید، به شما پیشنهاد می کنیم زیر نظر یک معلم خصوصی خوب مباحث را بیاموزید. نگران هزینه نباشید! اوربیتال شدیداً هزینه های تدریس را کاهش داده است و شما حتی با پرداخت 50 هزار تومان میتوانید معلم خصوصی استخدام کنید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و لیست بهترین اساتید فیزیک کشور را ملاحظه کنید.

معلم خصوصی فیزیک

رفع اشکال مبحث یا مباحثی از فیزیک

کلاس های رفع اشکال، یکی از تاثیرگذارترین عوامل در بدست آوردن نمره های بالا است. این کلاس ها مناسب دانش آموزانی است که مطالب را خوانده اند و با حل تمارین به تسلط نسبی رسیده اند. اما در قسمت هایی همچنان مشکل دارند. اشکالات شما با برگزار یک جلسه کلاس رفع اشکال توسط استاد بر طرف می شود و شما آماده ی کسب نمره 20 می شوید. سایت اوربیتال به عنوان مرجع تخصصی تدریس خصوصی آماده‌ی ارائه ی بهترین معلمان سراسر کشور است.

استفاده از جزوه ها و فیلم های آموزش فیزیک

اوربیتال به پشتوانه ی اساتید خود هزاران صفحه جزوه و 100 ها ساعت فیلم آموزشی رایگان را در اختیار دانش آموزان قرار داده است. این منابع، ابزار آموزشی شما هستند و یادگیری را برای شما آسان تر می کنند. با کلیک بر جزوه های اساتید و فیلم های آموزشی اساتید می توانید به این منابع رایگان دسترسی داشته باشید.

دانلود آزمون های نهایی فیزیک رشته تجربی

در این قسمت، امتحانات نهایی فیزیک دوازدهم تجربی در دی 97، خرداد 98، شهریور 98 و دی 98 قرار داده شده است. در انتهای هر آزمون پاسخنامه تشریحی قرار داده شده است. شما می توانید با کلیک بر روی هر کدام، آزمون مورد نظر را دانلود کنید. همچنین اگر در سوالاتی اشکال داشتید، می توانید با اساتید فیزیک اوربیتال تماس بگیرید.

امتحان نهایی فیزیک دوازدهم تجربی دی ماه 97

امتحان نهایی فیزیک دوازدهم تجربی خرداد ماه 98

امتحان نهایی فیزیک دوازدهم تجربی شهریور ماه 98

امتحان نهایی فیزیک دوازدهم تجربی دی ماه 98

دانلود آزمون های نهایی فیزیک رشته ریاضی

در این قسمت امتحانات نهایی فیزیک در رشته ریاضی که در دی ماه 97، خرداد ماه 98، شهریور ماه 98 و دی ماه 98 برگزار شده، برای دانلود قرار داده شده است. در انتهای این آزمون ها، پاسخنامه تشریحی قرار داده شده و همچنین در صورتی که در سوالاتی مشکل دارید، میتوانید با معلمان خصوصی اوربیتال در درس فیزیک تماس بگیرید.

امتحان نهایی فیزیک دوازدهم رشته ریاضی دی ماه 97

امتحان نهایی فیزیک دوازدهم رشته ریاضی خرداد ماه 98

امتحان نهایی فیزیک دوازدهم رشته ریاضی شهریور ماه 98

امتحان نهایی فیزیک دوازدهم رشته ریاضی دی ماه 98

سایت اوربیتال در این مقاله علاوه بر ارائه ی امتحانات نهایی فیزیک در رشته های تجربی و ریاضی، عوامل تاثیر گذار در کسب نمره ی بالا در امتحانات را بررسی کرد. در صورت نیاز به مشاوره، می توانید با مشاور و برنامه ریز تحصیلی اوربیتال تماس بگیرید.

مقاله های مرتبط

سوالات امتحان نهایی شیمی دوازدهم با پاسخنامه (تجربی – ریاضی)

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما

0
0 امتیاز

    لیست نظرات