هزینه تدریس خصوصی حضوری و آنلاین

یکی از چالش های خانواده ها در استخدام معلم خصوصی بحث هزینه است. والدین دوست دارند با کمترین هزینه بهترین نتیجه را کسب کنند، اما پیچیدگی های انتخاب معلم خصوصی عموماً آنها را سر در گم می کند. در این مقاله، اوربیتال به شما می گوید که چطور با طراحی قواعد اصولی و نظارت و پشتیبانی، هزینه های تدریس خصوصی را واقعی و شفاف کرده است.

در ادامه مواردی ارائه می شود که در تعیین هزینه ی تدریس استاد تاثیرگذار است. برآیند این پارامترها مشخص می کند که دستمزد مدرس باید در کدام قسمت بازه ی 50 تا 400 هزار تومان باشد. 


بررسی رزومه ی اساتید توسط کارشناسان اوربیتال

اساتید برای اینکه بتوانند در سایت اوربیتال به عنوان معلم خصوصی فعالیت داشته باشند، ابتدا باید رزومه ی خود را ارسال کنند. رزومه ها بعد از یک بررسی اولیه ی کوتاه، به گروه اساتید مربوطه ارسال می شود. به طور مثال اگر یک استاد بخواهد به عنوان معلم خصوصی زیست با اوربیتال همکاری کند، رزومه ی او توسط تعدادی از اساتید زیست شناسی بررسی شده و در صورت تایید صلاحیت، هزینه ی تدریس مدرس برآورد می شود.


نظرات و امتیازات دانش آموزان در مورد استاد

پشتیبانی اوربیتال، پس از برگزاری جلسه ی اول کلاس خصوصی، با خانواده ی دانش آموز تماس گرفته و در مورد توانمندی علمی، وقت شناسی، دلسوزی و نوع رفتار مدرس اطلاعاتی را ثبت می کند. این نظرات و امتیازهایی که در قالب ستاره از 1 تا 5 توسط دانش آموز برای مدرس ثبت می شود، تاثیر بسیار زیادی بر هزینه ی تدریس استاد در ادامه ی همکاری‌اش با اوربیتال دارد.


مدت زمان همکاری استاد با اوربیتال و تعداد کلاس های برگزار شده

هر چقدر سابقه ی همکاری مجموعه ی اوربیتال با مدرس بیشتر باشد و استاد تعداد کلاس های بیشتری را برگزار کند، میزان شناخت ما نسبت به استاد بیشتر شده و در نتیجه هزینه ی تدریس استاد به مرور افزایش می یابد. اوربیتال به هیچ وجه با یک مدرس ضعیف همکاری نمی کند. به همین دلیل است که اساتید با سابقه‌ی اوربیتال، دستمزد بالاتری را دریافت می کنند، چون قطعا اگر معلم ضعیفی بودن بعد از مدتی با آنها قطع همکاری می شد.


کلاس های خصوصی حضوری یا آنلاین

این روزها با گسترش ویروس کرونا و تعطیلی مدارس، آموزشگاه ها و دانشگاه ها، کلاس های آنلاین بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته اند. با فراهم شدن زیر ساخت های لازم برای برگزاری کلاس های آنلاین، امروز میتوان گفت که سرچ عبارت معلم خصوصی آنلاین یکی از پر جستجوترین عبارات در زمینه ی تدریس خصوصی است. عموماً اساتیدی که کلاس های آنلاین برگزار می کنند، 20 درصد هزینه ی تدریس کمتری نسبت به کلاس های حضوری خود دریافت می کنند. این در حالی است که برخی از اساتید اوربیتال برای گسترش کلاس های آنلاین، تا 50 درصد هزینه ی کمتر را برای کلاس های خصوصی آنلاین خود در نظر می گیرند.


تفاوت در سطح تدریس دروس

تصور کنید که دو دانش آموز داریم؛ یک دانش آموز دهم تجربی میخواهد در امتحان کلاسی یا ترم ریاضی 1 نمره ی قابل قبولی بگیرد و دانش آموز دیگر می خواهد ریاضیات کنکور تجربی را بالای 90 درصد بزند. قطعا دانش آموز دوازدهم تجربی مثال ما، نیاز به یک معلمی دارد که به طور تخصصی در زمینه ی تست کنکور کار کرده باشد؛ این درحالی است که برای دانش آموز دهم تجربی، یک استاد با دانش عمومی ریاضی خوب و تسلط در بیان و انتقال مطلب عالی، کفایت می کند. توجه داشته باشید که هر چقدر تدریس ویژه تر باشد، هزینه ی آن هم بیشتر خواهد بود.

در این مقاله تعدادی از پارامترهای تاثیرگذار بر هزینه ی تدریس خصوصی را برشمردیم؛ گروه آموزشی اوربیتال به صورت پیوسته بر روی این پارامترها نظارت می کند و برای گسترش تدریس خصوصی و رضایت خانواده ها و اساتید تلاش می کند.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما

0
0 امتیازکد جدید

    لیست نظرات