نحوه‌ی ارسال رزومه جهت استخدام معلم خصوصی

در این مقاله، نحوه ی ارسال رزومه توسط معلمان جهت استخدام در سایت تدریس خصوصی اوربیتال توضیح داده شده است. توجه داشته باشید، تنها رزومه‌هایی بررسی می‌شوند که دقیقاً مطابق قالب مشخص شده در این مقاله باشنداوربیتال بعد از مدت ها تلاش، در تیر ماه سال 1399 توانست رتبه ی یک گوگل در تدریس خصوصی و معلم خصوصی را کسب کند. حالا سایت اوربیتال، انتخاب نخست خانواده ها برای استخدام معلم خصوصی می باشد. تماس های مکرر دانش آموزان و خانواده ها از شهرهای مختلف برای انتخاب استاد باعث شد، تا اوربیتال تصمیم بگیرد که تعداد اساتید خود را افزایش دهد. معلم خصوصی اوربیتال، در راستای تکمیل کادر معلمان خود، از همه ی اساتید توانمند کشور در زمینه‌ی تدریس خصوصی زبان انگلیسی، ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست شناسی، دروس عمومی و دروس مقطع ابتدایی تا دانشگاه دعوت به همکاری می کند.


نام، نام خانوادگی، گروه تدریس

حتماً نام و نام خانوادگی شناسنامه‌ای خود را وارد کنید. توجه داشته باشید که پس از تایید اولیه ی رزومه، با شما تماس گرفته شده و از شما مدارک شناسایی معتبر گرفته می شود. گروه تدریس شامل، ابتدایی، هفتم، هشتم و نهم، شیمی، فیزیک، زیست شناسی، ریاضی، عمومی، دانشگاهی و زبان های خارجی می باشد؛ شما تنها مجاز به انتخاب یک مورد می باشید، گرچه شاید توانایی تدریس چند درس را داشته باشید.


بیوگرافی و تصویر مدرس

در قسمت بیوگرافی، رزومه‌ی تحصیلی و کاری خود را ثبت کنید. رشته ی تحصیلی، دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده اید، مدارس، آموزشگاه ها و دانشگاه هایی که در آنها تدریس کرده اید و همچنین افتخارات تحصیلی و تدریس شما باید در این قسمت با جزئیات نوشته شود. حتما باید تصویری از خود که مربوط به سال جاری می باشد را ارسال کنید. بسیاری از رزومه های ارسالی، قسمت بیوگرافی ضعیفی دارند؛ این رزومه ها رد می شوند، پس حتما این قسمت را در چند خط کامل کنید.


مبلغ پیشنهادی شما برای تدریس

با توجه به معیارهایی که در مقاله‌ی هزینه تدریس خصوصی حضوری و آنلاین توضیح داده شده است، هزینه‌ی تدریس خصوصی در سال 1399 بین 50 تا 400 هزار تومان متغیر است. پیشنهاد میکنیم مقاله را مطالعه کنید و قیمتی مناسب را در رزومه‌ی خود قرار دهید. قطعاً هر چقدر هزینه ی تدریس پیشنهادی شما با تسلط و تجارب شما تناسب بیشتری داشته باشد، احتمال استخدام شما در اوربیتال بیشتر خواهد بود.


پاسخ به تست مربوط به گروه تدریس

برای هر گروه تدریس، یک تست مشخص شده است که شما باید حتما به آن پاسخ داده و گزینه‌ی درست را ارسال کنید. توجه داشته باشید که تنها رزومه هایی بررسی می شوند که پاسخ صحیح تست مشخص شده را ارسال کنند. برای مشاهده‌ی تست هر گروه تدریس، میتوانید بر روی لینکهای زیر کلیک کنید.

معلم خصوصی ابتدایی ، معلم خصوصی هفتم هشتم نهم ، معلم خصوصی شیمی ، معلم خصوصی فیزیک ، معلم خصوصی زیست شناسی ، معلم خصوصی ریاضی ، معلم خصوصی زبان های خارجی


ارسال رزومه

در نهایت رزومه‌ی خود و پاسخ تست مربوطه را به پشتیبانی اوربیتال ارسال کنید. شما می توانید رزومه را به شماره 09902067984 در تلگرام یا واتس‌آپ ارسال کنید. رزومه‌ها توسط گروه اساتید بررسی شده و در صورت تایید اولیه با شما تماس گرفته می‌شود. عموماً فرایند بررسی رزومه‌ها بین 3 تا 7 روز زمان می‌برد.


مقالات زیر را از دست ندهید

چگونه از طریق تدریس خصوصی به درآمد بالای 15 میلیون تومان در ماه رسیدم؟
تدریس خصوصی در کشور ترکیه
معلم خصوصی زبان انگلیسی در سایت اوربیتال
بررسی جایگاه تدریس آنلاین در کشور آلمان


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما

0
0 امتیازکد جدید

  لیست نظرات
 • سیدمحمدحسین بابائی

  سلام وقت بخیر از نظر من اگه تو این شرایط بشه با مردم همکاری کرد خیلی خوبه حالا هزینش زیاد ملاک نیست از نظر من من دانشجوی آموزش ابتداییم

 • حمید رضا رفیعی

  سلام من گروه تربیت بدنی(ورزش)فعالیت دارم ولی متاسفانه در این زمینه گروه شما فعالیتی نداره؛ آیا میشه این رشته که خیلی هم مهمه اضافه کنید؟

 • فاطمه

  سایت اوربیتال عالیه

 • مرضیه

  تست ها در کدوم قسمت قرار دارند که پاسخ بدیم

  • ادمین

   با سلام و احترام. در هر گروه تدریسی تست مربوط به آن قرار دارد. به طور مثال برای درس ریاضی وارد گروه تدریس ریاضی سایت شوید.

 • فاطمه فرمانی تکانتپه

  من تمایل به تدریس ریاضی در دوره ابتدایی و اول متوسطه و دوم متوسطه رو دارم

  • ادمین

   با سلام و احترام. شما باید رزومه و پاسخ تست مربوط به گروه انتخابی را به شماره 09902067984 ارسال کنید.

 • اشکان

  سلام من میخواهم رزومه ارسال کنم اما گزینه رزومه مشخص نیست

  • ادمین

   با سلام و احترام. شما باید رزومه و پاسخ تست مربوط به گروه انتخابی را به شماره 09902067984 ارسال کنید.

 • الهام

  با سلام، بنده تمایل به همکاری دارم اما بخشی رو که به عنوان رزومه باید پر کنم تو سایت پیدا نمی کنم.

  • ادمین

   با سلام و احترام. شما باید رزومه و پاسخ تست مربوط به گروه انتخابی را به شماره 09902067984 ارسال کنید.

 • سارینا

  برای تدریس دروس هنر هم جذب دارید؟

  • ادمین

   با سلام و احترام. بله؛ لطفا رزومه ارسال کنید. با تشکر

 • الهام رشیدیان

  سایت شما واقعا منظم وسرچ کردن در اون راحته

 • میترا

  نظرم مثبت وبا حداقل دستمزد حاضربه همکاری هستم

  • ادمین

   عرض سلام و احترام. باید رزومه‌ی خود را مطابق قالب مشخص شده در این مقاله برای شماره 09902067984 در تلگرام یا واتس‌آپ ارسال کنید. با تشکر

 • غفاری

  خیلی خوبه که اینقدر توی جذب معلم دقت دارید. سایتهای دیگه اصلا توان علمی و رزومه مدرس رو بررسی نمیکنن. این باعث شده توی این سایتها معلمهای خوب هم دیگه نمیتونن جذب دانش آموز کنن