فرم استخدام معلم خصوصی در اوربیتال

اوربیتال بعد از مدت ها تلاش، در تیر ماه سال 1399 توانست رتبه ی یک گوگل در تدریس خصوصی و معلم خصوصی را کسب کند. حالا سایت اوربیتال، انتخاب نخست خانواده ها برای استخدام معلم خصوصی می باشد. تماس های مکرر دانش آموزان و خانواده ها از شهرهای مختلف برای انتخاب استاد باعث شد، تا اوربیتال تصمیم بگیرد که تعداد اساتید خود را افزایش دهد. معلم خصوصی اوربیتال، در راستای تکمیل کادر معلمان خود، از همه ی اساتید توانمند کشور در زمینه‌ی تدریس خصوصی زبان انگلیسی ، ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست شناسی، دروس عمومی و دروس مقطع ابتدایی تا دانشگاه دعوت به همکاری می کند. در این مقاله، نحوه ی ثبت فرم استخدام توسط معلمان توضیح داده شده است. توجه داشته باشید که بسیاری از رزومه های ارسالی به دلیل نقص اطلاعات رد می شوند. در انتهای این مقاله لینک مربوط به فرم استخدام قرار داده شده است.

نام، نام خانوادگی، گروه تدریس

حتماً نام و نام خانوادگی شناسنامه‌ای خود را وارد کنید. توجه داشته باشید که پس از تایید اولیه ی رزومه، با شما تماس گرفته شده و از شما مدارک شناسایی معتبر گرفته می شود. گروه تدریس شامل، ابتدایی، هفتم، هشتم و نهم، شیمی، فیزیک، زیست شناسی، ریاضی دهم و یازدهم، ریاضی دوازدهم و کنکور، عمومی، دانشگاهی و زبان های خارجی می باشد؛ شما تنها مجاز به انتخاب یک مورد می باشید، گرچه شاید توانایی تدریس چند درس را داشته باشید.

شماره موبایل، نام کاربری، رمز ورود

حتما شماره موبایل خودتان را وارد کنید. در صورت تایید اولیه ی رزومه ی شما، پیامک تایید به شماره موبایل شما ارسال شده و از پشتیبانی اوربیتال با شما تماس گرفته می شود. همچنین نام کاربری و رمز عبور به انتخاب خودتان است؛ پس از تایید اولیه ی رزومه و ارسال پیامک، شما می توانید با همین نام کاربری و رمز عبور وارد صفحه ی شخصی خود در سایت اوربیتال شوید.

بیوگرافی

در قسمت بیوگرافی، رزومه‌ی تحصیلی و کاری خود را ثبت کنید. رشته ی تحصیلی، دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده اید، مدارس، آموزشگاه ها و دانشگاه هایی که در آن تدریس کرده اید باید در این قسمت با جزئیات نوشته شود. بسیاری از رزومه هایی که در سایت ثبت می شوند، قسمت بیوگرافی ضعیفی دارند؛ این رزومه ها رد می شوند، پس حتما این قسمت را در چند خط کامل کنید.

توضیح مختصر

در این قسمت می توانید افتخارات تحصیلی و تدریس خود را وارد کنید. همچنین می‌توانید برخی از موارد مهم در بیوگرافی را در این قسمت مجدداً به صورت عبارات چند کلمه ای ثبت کنید. توجه داشته باشید که هر چقدر بیوگرافی و توضیح مختصر قوی‌تری داشته باشید، احتمال تایید رزومه ی شما بیشتر خواهد بود.

تصویر پرسنلی

در این قسمت نیازی نیست که حتما از عکس پرسنلی استفاده کنید؛ شما می توانید حتی با تلفن همراه از خودتان عکس بگیرید و در این قسمت بارگذاری کنید. رزومه های بدون تصویر مدرس یا ثبت نمی شوند و یا در صورت ثبت، بررسی نمی شوند. درخواست بسیاری از اساتید که رزومه ی خوبی دارند، به دلیل اینکه از عکس استفاده نمی کنند رد می شود. در بارگذاری تصویر، حتما فرمت و حجم عکس را رعایت کنید.

در نهایت با ارسال اطلاعات، رزومه ی شما در سایت اوربیتال ثبت می شود. این رزومه ابتدا توسط پشتیبانی بررسی اولیه شده و در صورت تایید برای شما پیامک ارسال می شود و پس از آن با شما تماس گرفته می شود. برای ثبت رزومه ی خود می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فرم استخدام

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما

0
0 امتیاز

    لیست نظرات
  • عاطفه شعبانی

  • علی محبی

    با عرض سلام واحترام بنده دبیر تاریخ و مدرس خط خودکاری هستم.چرا در زمینه خوشنویسی فعالیت نمیکنید در حالیکه بسیار لازم و شایسته است؟