معلم خصوصی زبان انگلیسی در سایت اوربیتال

552

اوربیتال از اساتید کشور جهت تدریس خصوصی زبان انگلیسی دعوت به همکاری می کند. با توجه به اینکه در چند ماه گذشته تماس های بسیاری از سرتاسر کشور برای معلم خصوصی زبان داشتیم، تصمیم گرفتیم تعداد اساتید زبان اوربیتال را افزایش دهیم. معلم خصوصی اوربیتال، به عنوان سایت اول تدریس خصوصی حضوری و آنلاین کشور، در زمینه‌هایی که در ادامه آورده شده است، از همه ی معلمان کشور دعوت به همکاری می کند. برای همکاری با سایت اوربیتال، ابتدا باید رزومه ی کامل خود را در سایت ثبت کنید. رزومه های بررسی شده و در صورت تایید اولیه با شما تماس گرفته می شود. برای ثبت رزومه می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فرم استخدام معلم خصوصی در اوربیتال


آزمون آیلتس IELTS

این آزمون یکی از معتبرترین آزمون های جهان است که در دانشگاه هایی مانند کمبریج، آکسفورد و هاروارد مورد تایید است. آزمون آیلتس در چهار بخش Listening (شنیداری)، Reading (خواندن)، Writing (نوشتاری) و Speaking (گفتاری) برگزار می شود. بازه‌ی نمره‌ی این آزمون بین 0 تا 9 می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آزمون آیلتس، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

معرفی آزمون آیلتس توسط معلم خصوصی اوربیتال


آزمون تافل - TOEFL

برخلاف آیلتس، که به دو شکل Acadmic و General برگزار می شود، آزمون تافل تنها به صورت دانشگاهی (Acadmic) ارائه می شود. این آزمون همانند آیلتس از چهار بخش اصلی مهارت شنیداری، مهارت خواندن، مهارت گفتار و مهارت نگارش تشکیل شده است که برای هر قسمت 30 نمره در نظر گرفته می شود که مجموعاً نمره کلی این آزمون از 120 محاسبه می شود.


آزمون جی آر ای GRE

نمره‌ی این آزمون، شایستگی شما را برای ورود به مقطع فوق لیسانس و دکترا مشخص می کند. آزمون GRE General شامل سه بخش استدلال کلامی (Verbal Reasoning)، استدلال کمی (Quantitative Reasoning) و نوشتار تحلیلی (Analytical Writing) می باشد که از 346 نمره محاسبه می شود.


آزمون پی تی ای PTE

این آزمون به دو فرمت Acadmic و General از 90 نمره برگزار می شود. برای کسانی که قصد مهاجرت یا ادامه تحصیل به کشور استرالیا را دارند، این آزمون نسبت به آیلتس و تافل بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.


آزمون ای پی تی EPT

این آزمون توسط دانشگاه آزاد اسلامی برای دانشجویان مقطع دکترای این دانشگاه برگزار می شود. مدرک این آزمون نزد دانشگاه های سراسری اعتبار ندارد.


آزمون جی مت GMAT

این آزمون در بسیاری از مدارس کسب و کار سرتاسر جهان و دانشگاه های برگزار کننده دوره های مدیریت ارشد کسب و کار، MBA، حسابداری، اقتصاد و دکترای امور مالی اعتبار دارد.


آزمون ام اس آر تی MSRT

آزمون MSRT با نام سابق آزمون ام سی اچ ای MCHE توسط وزارت علوم ایران برگزار می شود. این آزمون شامل 40 سوال درک مطلب، 30 سوال ریدینگ و 30 سوال گرامر می باشد.


آزمون تولیمو TOLIMO

این آزمون توسط سازمان سنجش ایران برگزار می شود و فقط در دانشگاه ها و موسسات داخل کشور اعتبار دارد. این آزمون محدودیت سنی ندارد ولی برای داوطلبان آزمون فوق لیسانس و دکترا مناسب می باشد.


زبان انگلیسی برای دانش آموزان ابتدایی تا کنکور سراسری

مکالمه و گرامر زبان انگلیسی عمومی برای کودکان و دانش آموزان ابتدایی و کتب زبان انگلیسی متوسطه اول (زبان انگلیسی هفتم، زبان انگلیسی هشتم و زبان انگلیسی نهم) و متوسطه دوم (زبان انگلیسی دهم، زبان انگلیسی یازدهم و زبان انگلیسی دوازدهم) در این قسمت قرار می گیرند. همچنین آزمون درس زبان انگلیسی در کنکور سراسری براساس محتوای ارائه شده در متوسطه دوم می باشد.


مکالمه و گرامر زبان انگلیسی

با توجه به سطح و نیاز زبان آموز، سطوح Basic، Elementary، Pre-Intermediate، Intermadiate، Upper-Intermadiate و Advanced توسط مدرس ارائه می شود.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما

0
0 امتیاز

    لیست نظرات
  • آرزو

    سلام. من میخوام نمره 7 آزمون آیلتس رو بدست بیارم. کدوم استادها رو پیشنهاد میکنید؟

  • علی سمیعی

    تو حل سوالاتت به مشکل خوردی ؟ کافیه یه عکس از صورت سوالت بگیری و بفرستی به اپلیکیشن رفع اشکال آنلاین دانیون . در کمتر از نیم ساعت حل و توضیح سوالت به صورت ویدیویی برات ارسال می شه . اپلیکیشن رفع اشکال آنلاین دانیون رو می تونی از این لینک دانلود کنی : https://dunion.ir/dunion-app-download/