استخدام بازاریاب در زمینه‌ی جذب دانش آموز برای کلاس خصوصی

63

اوربیتال برای جذب دانش آموز از روش های مختلفی استفاده می کند. علاوه بر سئوی خوب سایت اوربیتال، از روشهای دیگری همچون تبلیغات در گوگل، اینستاگرام، تلگرام، سایت‌های آگهی دهنده، پیامک، تراکت و تماس تلفنی استفاده می شود. اگر در زمینه ی بازاریابی فعالیت می کنید، پس از مطالعه ی این مقاله، میتوانید به عنوان بازاریاب تدریس خصوصی با اوربیتال همکاری کنید. اگر توانمند باشید، می‌توانید درآمد چندین میلیونی در ماه داشته باشید.


از خانواده و دوستان خود شروع کنید.

اگر همین حالا از چند نفر از دوستان یا اعضای خانواده‌ی خود بپرسید، متوجه می شوید که آنها برای فرزند خود از معلم خصوصی دبستان یا دبیرستان استفاده کرده‌اند. شما می توانید سایت اوربیتال را به آنها معرفی کنید و با تضمین کیفیت آموزش و حداقل هزینه‌ی تدریس، آنها را متقاعد کنید تا از معلم خصوصی اوربیتال استفاده کنند. توجه داشته باشید که اوربیتال بهترین اساتید کشور را جذب کرده و هزینه ی تدریس خصوصی را کاهش داده است.


از پیج اینستاگرام، کانال تلگرام، وبلاگ و یا سایت شخصی خود استفاده کنید

اگر دارای روابط اجتماعی گسترده‌ای هستید و در شبکه های اجتماعی حضور فعالی دارید؛ از همین امتیاز در جهت جذب دانش آموز برای سایت اوربیتال استفاده کنید. براساس قیمت تدریس خصوصی در اوربیتال برای دروس ابتدایی، متوسطه اول، ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست شناسی، زبان‌های خارجی و دروس دانشگاهی تبلیغات کنید. این روزها بازدید چند صدتایی از استوری‌های اینستاگرام عادی است و حتی همین تعداد بازدید هم، میتواند برای شما بسیار درآمدزا باشد.


دیوار، شیپور و سایر سایت‌های آگهی دهنده بسیار تاثیرگذار هستند.

سایت‌ها و اپلیکیشن‌های درج آگهی که در مواردی ثبت آگهی رایگان هم دارند، می توانند روش بسیار مفیدی باشند. به طور مثال هزینه‌ی درج آگهی در برنامه‌ی دیوار تنها 15 هزار تومان است، این در حالی است که دریافتی شما از اوربیتال در صورت جذب یک دانش آموز برای تدریس خصوصی در منزل در تهران حدود 15 برابر این هزینه می باشد. همه چیز به فن بیان شما بستگی دارد و اینکه چطور خانواده‌ها را متقاعد می کنید.


پیامک ارسال کنید یا اینکه خودتان تماس تلفنی بگیرید.

شما می توانید از پنل‌های ارسال sms استفاده کنید. این تبلیغات بازدهی خوبی دارد. همچنین می توانید خودتان با شماره‌ها تماس بگیرید و در صورتی که مخاطب علاقمند بود، به طور کامل برای او توضیح دهید. یادتان باشد که شما محدودیت مکان برای تدریس خصوصی ندارید. اوربیتال تدریس آنلاین را هم به خوبی انجام می دهد و شما حتی میتوانید با شهرستان‌ها هم تماس بگیرید و معلم خصوصی اینترنتی را معرفی کنید.


در شبکه های اجتماعی و سایت‌ها تبلیغات گسترده انجام دهید.

به شما پیشنهاد می کنیم زمانی از این مورد استفاده کنید که تعدادی از موارد قبلی را تست کرده‌اید و تا حدی نتیجه گرفته‌اید. در این زمان، شما میدانید که بر روی این کار تسلط دارید و از طرفی درآمد خوبی هم داشته‌اید، پس می توانید با سرمایه گذاری بر روی تبلیغات و جذب دانش آموز برای تدریس خصوصی آنلاین و حضوری، درآمد خوبی را کسب کنید.

در انتها یادآور می شویم که بازاریابی نیاز به روابط اجتماعی قوی، فن بیان عالی و البته صبر و حوصله‌ی زیاد در مواجهه‌ی با مخاطبان دارد. اگر این توانمندی ها را در خود می بینید، از همین امروز کار خود را شروع کنید.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما

0
0 امتیاز

    لیست نظرات