معلم خصوصی در شهرهای رشت، بندرانزلی و لاهیجان

153

اگر به دنبال تدریس خصوصی در شهرهای رشت، بندرانزلی و لاهیجان هستید، در این مقاله بهترین آموزشگاه‌های تدریس خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی استان گیلان توسط سایت اوربیتال معرفی می شوند. همچنین اگر معلم هستید و در این شهرها تدریس خصوصی انجام می دهید، می توانید درخواست خود را برای همکاری با اوربیتال ثبت کنید.


آموزشگاه علمی آزاد بهروزان

درباره موسسه

این موسسه در زمینه های مشاوره و برنامه‌ریزی، برگزاری کلاس های تقویتی و انتخاب رشته ی تحصیلی فعالیت می کند. البته عمده‌ی فعالیت این آموزشگاه در زمینه ی مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی می باشد و در سال های گذشته نتایج خوبی بدست آورده است.

آدرس: رشت بلوار قلی پور


آموزشگاه علمی آزاد دانش بنیان

درباره موسسه

دانش بنیان در سال 1392 تاسیس شده است. تدریس دروس ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان، عربی، زیست و کلیه‌ی دروس دانشگاهی در این موسسه توسط اساتید دانشگاه، معلمان آموزش و پرورش و مدرسان المپیادهای کشوری انجام می شود.

آدرس: رشت خیابان رودباری


آموزشگاه علمی آزاد راهیان دانش

درباره موسسه

این موسسه توسط اساتید برجسته‌ی شهر رشت که سابقه ی تدریس در مدارس و دانشگاه های استان گیلان را دارند، در همه ی مقاطع تحصیلی آماده ی ارائه ی خدمات آموزشی می باشد. دروس ابتدایی، متوسطه اول و دوم، کنکور و برخی از دروس دانشگاهی در این آموزشگاه تدریس می شوند.

آدرس: رشت خیابان لاکانی


آموزشگاه علمی آزاد فکور

درباره موسسه

این موسسه با اساتید مجرب خود در زمینه ی کلاس های کنکور، نکته و تست و تقویتی ویژه ی امتحان فعالیت می کند. فکور در دو گروه دروس عمومی و تخصصی با اساتید خوبی همکاری می کند و با ارائه ی مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی در چند سال گذشته نتایج خوبی بدست آورده است. 

آدرس: رشت گلسار


مرکز زبان ایرانیان

درباره موسسه

این موسسه از سال 1384 تاکنون دوره های آموزشی خود را برای 3 گروه سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می کند. در مرکز زبان ایرانیان که از سمت آموزش و پرورش استان گیلان مجوز فعالیت دارد، زبان آموزان پس از طی دوره های آموزشی، آماده ی شرکت در آزمون های بین المللی همچون آیلتس و تافل خواهند بود.

آدرس: بندر انزلی خیابان شهید مطهری


آموزشگاه دیبای دانش

درباره موسسه

این موسسه کلاس های خصوصی خود را برای دوره آمادگی ویژه کنکور، امتحانات و مشاوره و برنامه ریزی برگزار می کند. در ایام بیماری کرونا، آموزشگاه دیبای دانش امکانات لازم جهت تدریس در فضای مجازی را برای دبیران مهیا کرده است.

آدرس: بندر انزلی خیابان شهید مطهری


آموزشگاه زبان های خارجه کادوس

درباره موسسه

این موسسه در سال 1393 تاسیس شد و در سه گروه سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان به آموزش زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، عربی، ترکی استانبولی، روسی و ایتالیایی می پردازد. در کادوس دوره های IELTS و TOEFL جهت آمادگی در آزمون های مربوطه به صورت ویژه برگزار می شود.

آدرس: لاهیجان خیابان قیام


موسسه آموزشی شهر سبز

درباره موسسه

این آموزشگاه در سال 1379 تاسیس شد و در زمینه‌های فتوشاپ، طراحی و نقاشی، اتوکد، حسابداری، کامپیوتر، گرافیک، عمران و معماری فعالیت می کند. هنرجویان در شهر سبز با گذراندن دوره هایی آماده‌ی دریافت دیپلم کار و دانش می‌شوند.

آدرس: لاهیجان خیابان انقلاب


نظرات خودتان را در مورد آموزشگاه هایی که در این مقاله معرفی شده‌اند با ما در میان بگذارید. همچنین اگر فکر می کنید نام آموزشگاهی می توانست در این مقاله باشد ولی نیست، لطفاً مشخصات آن موسسه را در بخش نظرات ثبت کنید.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما

0
0 امتیاز

    لیست نظرات