معلم خصوصی در شهرهای اصفهان، کاشان، مبارکه و گلپایگان

اگر به دنبال تدریس خصوصی در شهرهای اصفهان، کاشان، مبارکه و گلپایگان هستید، در این مقاله بهترین آموزشگاه‌های تدریس خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی استان اصفهان توسط سایت اوربیتال معرفی می شوند. این آموزشگاه ها در زمینه ی آموزش دروس دبستان، دبیرستان و زبان های خارجی فعالیت می کنند.

همچنین اگر معلم هستید و در این شهرها تدریس خصوصی انجام می دهید، می توانید درخواست خود را برای همکاری با اوربیتال ثبت کنید.


موسسه تدریس خصوصی پویا

درباره موسسه

این موسسه از سال 1370 در زمینه‌ی تدریس خصوصی در شهر اصفهان فعالیت می کند. موسسه‌ی پویا دارای گروه اساتید در مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم، کنکور، دروس عمومی و تخصصی دانشگاه است و هزینه‌ی کلاس های خصوصی آن از 35 هزار تومان مقطع ابتدایی شروع می شود و در دروس تخصصی دانشگاه به 70 هزار تومان می‌رسد.

آدرس: اصفهان خیابان هشت بهشت


گروه آموزشی استاد همیار

درباره موسسه

کلاس های خصوصی این موسسه شامل زبان انگلیسی، بورس، معماری، عمران، ریاضی، فیزیک، دکوراسیون داخلی و مدیریت می‌باشد. هزینه ی کلاس های استاد همیار از 40 هزار تومان در مقطع ابتدایی شروع می شود و برای المپیاد و تیزهوشان تا 80 هزار تومان می‌رسد. همچنین این موسسه به صورت تخصصی ترجمه‌ی انگلیسی انجام می دهد.

آدرس: اصفهان خیابان بزرگمهر


آموزشگاه زبان نوآوران علم

درباره موسسه

این موسسه از سال 1392 در زمینه‌ی آموزش زبان انگلیسی فعالیت می کند. اساتید آموزشگاه دارای مدارک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری آموزش زبان انگلیسی یا ادبیات زبان انگلیسی هستند. دوره های موسسه شامل کودکان، نوجوانان، تافل IBT، FCE، دوره خصوصی گلوکام (GLOCOM) و ADVANCED GRAMMAR می باشد.

آدرس: کاشان خیابان شهید رجایی


مرکز تخصصی زبان بین الملل

این موسسه از سال 1383 در زمینه‌ی آموزش زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسه، اسپانیایی و ترکی استانبولی فعالیت می کند. در مرکز زبان بین الملل، دوره های آمادگی برای شرکت در آزمون های بین المللی آیلتس و تافل  و آزمون های داخلی MSRT و تولیمو برگزار می‌شود. همچنین با توجه به توریستی بودن شهر کاشان، دوره های خصوصی مکالمه ویژه‌ی هتلداری، بازرگانی و راهنمای تورهای گردشگری برگزار می شود.

آدرس: کاشان میدان امام حسین


آموزشگاه زبان های خارجی گام نو

درباره موسسه

این موسسه از سال 1392 با برگزاری دوره های زبان برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان فعالیت خود را آغاز کرد. آموزشگاه گام نو، هم اکنون علاوه بر دوره های آمادگی آزمون آیلتس و تافل، کلاس های خصوصی زبان انگلیسی را برای دانش آموزان و دانشجویان برگزار می کند.

آدرس: مبارکه بلوار شریعتی


موسسه آموزشی زبان های خارجی هفت آسمان و عمید

درباره موسسه

این موسسه از سال 1388 به آموزش زبان های خارجی انگلیسی، فرانسه، روسی و چینی می پردازد. همچنین این موسسه دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی برگزار می کند. موسسه هفت آسمان علاوه بر کلاس های گروهی، نیمه خصوصی و خصوصی حضوری، کلاس های آنلاین نیز برگزار می کند.

آدرس: گلپایگان میدان پلیس (واحد برادران) میدان بسیج (واحد خواهران)


مقالات زیر را از دست ندهید

بسته های معلم خصوصی پرش، مخ، مکتبستان و کنکور آسان است

معلم خصوصی در شهرهای رشت، بندرانزلی و لاهیجان

تدریس خصوصی موفق چه ویژگی هایی دارد؟

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما

0
0 امتیازکد جدید

    لیست نظرات