تدریس خصوصی زبان انگلیسی و مکالمه در گلپایگان

924

اگر به دنبال معلم خصوصی زبان انگلیسی در شهر گلپایگان هستید، در این مقاله بهترین آموزشگاه‌های تدریس خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی گلپایگان که در زمینه‌ی آموزش زبان های خارجی (به طور خاص زبان انگلیسی) فعالیت دارند، توسط سایت معلم خصوصی اوربیتال معرفی می شوند. شما می توانید در قسمت نظرات این مقاله، تجربیات و اطلاعات خود را با ما در میان بگذارید؛ همچنین اگر موسسه‌ی زبان انگیسی خوب در گلپایگان می شناسید که در این مقاله معرفی نشده، در قسمت نظرات نام آن آموزشگاه را ثبت کنید.


آموزشگاه زبان ستارگان دانش و سفیر (نور)

درباره موسسه

این آموزشگاه به همراه کادر اساتید توانمند خود، دوره های ترمیک و فشرده‌ی آموزش زبان، مانند Family and friends، IELTS و TOEFL را در مجتمع آموزشی خود برگزار می کند. این موسسه کتابخانه‌ای دارد که شامل بیش از 250 عنوان کتاب آموزش زبان انگلیسی می باشد. همچنین شما می توانید برای خرید کتاب هایی همچون، Interchange، summit، Got It!، Family and friends، First friend، Play Time و Tiny Talk به دفتر آموزشگاه رجوع کنید. این آموزشگاه کلاس های خصوصی فشرده‌ی آموزش زبان انگلیسی (بخصوص آیلتس) را توسط اساتید خود برگزار می کند.

آدرس: گلپایگان پارک شهر


موسسه زبان دایلو

درباره موسسه

این موسسه برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان کلاس های آموزش زبان خود را به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی در شهر گلپایگان (استان اصفهان) برگزار می کند. یکی از ویژگی های موسسه‌ی دایلو، نحوه‌ی پرداخت هزینه‌ی کلاس ها توسط زبان آموز است که این امکان وجود دارد شهریه به صورت اقساطی پرداخت شود. همچنین، گرچه تیم اساتید دایلو بسیار توانمند هستند، اما شما در کلاس های خصوصی در صورت عدم رضایت از نحوه‌ی تدریس مدرس، میتوانید استاد خود را تغییر دهید. در آخر اگر استاد هستید و تمایل به تدریس زبان انگلیسی دارید، می توانید درخواست استخدام خود را برای این موسسه ارسال کنید.

آدرس: تهران ولیعصر (دفتر مرکزی)


موسسه آموزشی زبان های خارجی هفت آسمان و عمید

درباره موسسه

فعالیت این موسسه از سال 1388 شروع شد و هم اکنون به آموزش زبان های خارجی همچون، انگلیسی، چینی، روسی و فرانسه مشغول است. علاوه بر کلاس های خصوصی و دوره های نیمه خصوصی و گروهی آموزش زبان، دوره های تربیت مربی زبان انگلیسی کودکان و بزرگسالان در این آموزشگاه برگزار می شود که در پایان دوره مدرک بین المللی ارائه خواهد شد. همچنین به دلیل توریستی بودن استان اصفهان، دوره های زبان گردشگری و زبان تخصصی هتلداری از مهمترین دوره هایی است که در این موسسه برگزار می شود.

آدرس: گلپایگان میدان پلیس (واحد برادران) میدان بسیج (واحد خواهران)


موسسه کیهان و کاسپین

درباره موسسه

شروع فعالیت این موسسه با نام ناهید بود که در طی 20 سال گذشته به آموزش زبان انگلیسی در گلپایگان می‌پردازد. کیهان و کاسپین علاوه بر دوره های آیلتس و تافل، دوره های تربیت مدرس (TTC) را هم برگزار می‌کند. هزینه‌ی کلاس ها و دوره های موسسه براساس شهریه‌ی مصوب آموزش و پرورش است. علاوه بر زبان انگلیسی، دوره های مربوط به آموزش زبان فرانسه نیز در آموزشگاه کیهان و کاسپین برگزار می‌شود.

آدرس: گلپایگان خیابان امام

 

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما

0
0 امتیازکد جدید

    لیست نظرات