استخدام معلم خصوصی برای تدریس خصوصی آنلاین و حضوری

تدریس خصوصی بهترین معلمان کشور در سایت اوربیتال

شاید دیگر کمتر کسی باشد که بخواهد برتری آموزش خصوصی نسبت به آموزش عمومی را انکار کند. اما تدریس خصوصی گاهی اوقات دچار محدودیت هایی می شود. در موارد زیادی دیده شده است که معلم خصوصی امکان حضور در منزل دانش آموز را ندارد؛ همچنین دانش آموزان بسیاری هستند که با وجود نیاز به تدریس خصوصی امکان تشکیل کلاس خصوصی را در منزل خود یا آموزشگاه ندارند. مورد دیگر هزینه ی کلاس های خصوصی است که باعث شده تدریس خصوصی برای همه ی مردم امکان پذیر نباشد. یکی دیگر از چالش های تدریس خصوصی، عدم نظارت بر عملکرد معلم در کلاس های خصوصی است. سایت اوربیتال با استخدام معلم های متخصص و برگزاری کلاس های حضوری و آنلاین و همچنین کاهش هزینه ی تدریس و نظارت و پشتیبانی مداوم بر کلاس های برگزار شده، تلاش می کند تا چالش های مذکور به حداقل ممکن کاهش یابند.

تدریس خصوصی حضوری

کلاس های حضوری توسط اساتید اوربیتال فقط در استان های تهران و البرز برگزار می شود. اوربیتال برای اینکه هزینه ی تدریس کاهش یابد و از طرفی دستمزد استاد هم منطقی باشد، از همه ی مناطق تهران جذب معلم انجام می دهد، تا بتواند برای هر دانش آموزی که درخواست معلم می دهد، چند استاد خوب همان منطقه سکونت دانش آموز را معرفی کند. تصور کنید معلمی در تهران ساکن صادقیه می باشد و منزل دانش آموز در نارمک یا نیاوران است. معلم برای حضور در کلاس چقدر باید هزینه کند؟! همچنین مهمتر این که چقدر باید زمان صرف کند؟! اوربیتال این مشکل را با استخدام معلم از مناطق مختلف تهران تا حدودی حل کرده است و در نتیجه هزینه ی تدریس شدیدا کاهش پیدا کرده است. در واقع همیشه با فکر و مدیریت می شود هزینه ها را کاهش داد.

تدریس خصوصی آنلاین

کار بسیار ساده است، با لپ تاپ یا تبلت و یا حتی تلفن همراه می توانید کلاس تشکیل دهید. اوربیتال برای برگزاری کلاس های خصوصی آنلاین از برنامه های اسکای روم skyroom ، زوم zoom و ادوبی کانکت adobe connect استفاده می کند. کلاس هایی که اساتید اوربیتال به صورت آنلاین برگزار می کنند از لحاظ کیفیت هیچ تفاوتی با کلاس های حضوری ندارد. این در حالی است که کلاس آنلاین بین 20 تا 40 درصد هزینه ی کمتری نسبت به کلاس حضوری دارد و از طرفی مشکل اساتیدی که امکان حضور در منزل دانش آموز را ندارند نیز حل شده است. بر روی لینک زیر کلیک کنید تا با یک نمونه از کلاس تدریس خصوصی آنلاین آشنا شوید.

نمونه ی کلاس تدریس خصوصی آنلاین

نحوه ی ثبت نام معلم خصوصی در سایت اوربیتال

ابتدا در فرم استخدام موارد زیر را وارد می کنید؛ گروه تدریس شامل مقاطع و دروسی است که هر استاد در آن زمینه توانمندی تدریس دارد.

در قسمت بیوگرافی، مدارک تحصیلی، سوابق تدریس، مهارت های تدریس و سایر توانمندی ها در زمینه ی تدریس نوشته می شود.

در تصویر زیر، بیوگرافی یکی از اساتید اوربیتال را ملاحظه می کنید. توجه داشته باشید که موارد فیلم های آموزشی، جزوه های آموزشی و هزینه ی تدریس بعد از تایید پروفایل شما توسط گروه اساتید اوربیتال قابل بارگذاری است.

در قسمت توضیح مختصر، 3 تا 5 مورد از درخشان ترین بخش های رزومه ی خود را مشخص بفرمایید. مواردی همچون، کسب رتبه ی تک رقمی، کسب درصد 100، معلم فیلم های آموزشی موسسه قلمچی و ... میتواند مثال هایی برای این قسمت باشد. پس از آپلود عکس خود با فرمت و حجم مجاز، بر روی گزینه ی ارسال اطلاعات کلیک کنید. اطلاعات شما توسط تیم اوربیتال بررسی شده و پس از تایید، پیامکی برای شما ارسال می شود.

در تصویر زیر مشاهده می کند که موارد نوشته شده در قسمت توضیح مختصر، پروفایل استاد را با چه قالبی نمایش داده است.

برای ثبت اطلاعات و موارد ذکر شده، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فرم استخدام

 

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما

0
0 امتیاز

    لیست نظرات