استخدام معلم خصوصی برای تدریس خصوصی آنلاین و حضوری

تدریس خصوصی بهترین معلمان کشور در سایت اوربیتال

شاید دیگر کمتر کسی باشد که بخواهد برتری آموزش خصوصی نسبت به آموزش عمومی را انکار کند. اما تدریس خصوصی گاهی اوقات دچار محدودیت هایی می شود. در موارد زیادی دیده شده است که معلم خصوصی امکان حضور در منزل دانش آموز را ندارد؛ همچنین دانش آموزان بسیاری هستند که با وجود نیاز به تدریس خصوصی امکان تشکیل کلاس خصوصی را در منزل خود یا آموزشگاه ندارند. مورد دیگر هزینه ی کلاس های خصوصی است که باعث شده تدریس خصوصی برای همه ی مردم امکان پذیر نباشد. یکی دیگر از چالش های تدریس خصوصی، عدم نظارت بر عملکرد معلم در کلاس های خصوصی است.

سایت اوربیتال با استخدام معلم های متخصص و برگزاری کلاس های حضوری و آنلاین و همچنین کاهش هزینه ی تدریس و نظارت و پشتیبانی مداوم بر کلاس های برگزار شده، تلاش می کند تا چالش های مذکور به حداقل ممکن کاهش یابند.


تدریس خصوصی حضوری

کلاس های حضوری توسط اساتید اوربیتال فقط در استان های تهران و البرز برگزار می شود. اوربیتال برای اینکه هزینه ی تدریس کاهش یابد و از طرفی دستمزد استاد هم منطقی باشد، از همه ی مناطق تهران جذب معلم انجام می دهد، تا بتواند برای هر دانش آموزی که درخواست معلم می دهد، چند استاد خوب همان منطقه سکونت دانش آموز را معرفی کند.

تصور کنید معلمی در تهران ساکن صادقیه می باشد و منزل دانش آموز در نارمک یا نیاوران است. معلم برای حضور در کلاس چقدر باید هزینه کند؟! همچنین مهمتر این که چقدر باید زمان صرف کند؟! اوربیتال این مشکل را با استخدام معلم از مناطق مختلف تهران تا حدودی حل کرده است و در نتیجه هزینه ی تدریس شدیدا کاهش پیدا کرده است. در واقع همیشه با فکر و مدیریت می شود هزینه ها را کاهش داد.


تدریس خصوصی آنلاین

کار بسیار ساده است، با لپ تاپ یا تبلت و یا حتی تلفن همراه می توانید کلاس تشکیل دهید. اوربیتال برای برگزاری کلاس های خصوصی آنلاین از برنامه های اسکای روم skyroom ، زوم zoom و ادوبی کانکت adobe connect استفاده می کند. کلاس هایی که اساتید اوربیتال به صورت آنلاین برگزار می کنند از لحاظ کیفیت هیچ تفاوتی با کلاس های حضوری ندارد. این در حالی است که کلاس آنلاین بین 20 تا 40 درصد هزینه ی کمتری نسبت به کلاس حضوری دارد و از طرفی مشکل اساتیدی که امکان حضور در منزل دانش آموز را ندارند نیز حل شده است. بر روی لینک زیر کلیک کنید تا با یک نمونه از کلاس تدریس خصوصی آنلاین آشنا شوید.

نمونه ی کلاس تدریس خصوصی آنلاین


نحوه ی استخدام معلم خصوصی در سایت اوربیتال

شما باید درخواست خود را مطابق قالب مشخص شده در مقاله‌ی نحوه‌ی ارسال رزومه جهت استخدام معلم خصوصی ارسال کنید. همانطور که در این مقاله توضیح داده شده است، مواردی که باید در رزومه‌ی شما قرار داده شوند شامل، نام و نام خانوادگی، گروه تدریس، بیوگرافی و تصویر مدرس، مبلغ پیشنهادی شما برای تدریس و پاسخ به تست مربوط به گروه تدریس می باشد. توجه داشته باشید، تنها رزومه‌هایی مورد بررسی قرار می گیرند که دقیقا مشابه قالب مشخص شده باشند؛ به همین دلیل، قبل از ارسال رزومه به شماره 09902067984 در تلگرام یا واتس‌آپ، حتما مقاله‌ی مذکور را کامل مطالعه کنید.

 

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما

0
0 امتیازکد جدید

    لیست نظرات