رویدادهای آموزشی


949
بازدید
معلم خصوصی شیمی دهم، یازدهم، دوازدهم و کنکور

وقتی در مورد تدریس خصوصی شیمی صحبت می کنیم، نمیتوانیم در مورد بهترین معلم خصوصی شیمی در کشور چیزی ننویسیم. استاد ساسان اسماعیل پور، معلم شیمی دبیرستان های تهران و آموزشگاه هایی همچون قلمچی است که در رزومه‌ی خود، درصد 100 شیمی کنکور را دارا می باشد. علاوه بر کنکور، شیمی مقاطع دهم، یازدهم و دوازدهم نیز توسط ایشان تدریس می شود.

925
بازدید
تدریس خصوصی زبان انگلیسی و مکالمه در گلپایگان

اگر به دنبال معلم خصوصی زبان انگلیسی در شهر گلپایگان هستید، در این مقاله بهترین آموزشگاه‌های تدریس خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی گلپایگان که در زمینه‌ی آموزش زبان های خارجی (به طور خاص زبان انگلیسی) فعالیت دارند، توسط سایت معلم خصوصی اوربیتال معرفی می شوند. 

1166
بازدید
معلم خصوصی در شهرهای اصفهان، کاشان، مبارکه و گلپایگان

اگر به دنبال تدریس خصوصی در شهرهای اصفهان، کاشان، مبارکه و گلپایگان هستید، در این مقاله بهترین آموزشگاه‌های تدریس خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی استان اصفهان توسط سایت اوربیتال معرفی می شوند. این آموزشگاه ها در زمینه ی آموزش دروس دبستان، دبیرستان و زبان های خارجی فعالیت می کنند.

477
بازدید
تدریس خصوصی موفق چه ویژگی هایی دارد؟

این سوال را از اساتید سایت اوربیتال پرسیدیم که این روزها در فضای آموزش کشور به عنوان یک معلم خصوصی موفق شناخته می‌شوند. با جمع‌بندی نظرات به مقاله‌ی حاضر رسیدیم که قطعاً توجه و رعایت پارامترهای گفته شده در آن می تواند شما را به یک مدرس خوب و حرفه‌ای تبدیل کند.

1074
بازدید
پکیج های معلم خصوصی پرش، مخ، مکتبستان و کنکور آسان است

سایت اوربیتال به عنوان مرجع تدریس خصوصی کشور، در این مقاله بسته های آموزشی که با عنوان معلم خصوصی روانه‌ی بازار می شوند را بررسی می کند. نکته‌ی بسیار مهمی که باید به آن توجه کرد این است که این پکیج های آموزشی قطعاً معلم خصوصی نیستند و این نام صرفاً به دلایل تجاری توسط موسسات پرش، گاج (مخ)، کنکور آسان است و مکتبستان انتخاب شده ‌اند.

810
بازدید
معلم خصوصی در شهرهای رشت، بندرانزلی و لاهیجان

اگر به دنبال تدریس خصوصی در شهرهای رشت، بندرانزلی و لاهیجان هستید، در این مقاله بهترین آموزشگاه‌های تدریس خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی استان گیلان توسط سایت اوربیتال معرفی می شوند. موسساتی که در زمینه‌های دروس ابتدایی تا دانشگاه، زبان های خارجی و رشته های مربوط به هنرستان آموزش می دهند.

539
بازدید
استخدام بازاریاب در زمینه‌ی جذب دانش آموز برای کلاس خصوصی

اوربیتال برای جذب دانش آموز از روش های مختلفی استفاده می کند. علاوه بر سئوی خوب سایت اوربیتال، از روشهای دیگری همچون تبلیغات در گوگل، اینستاگرام، تلگرام، سایت‌های آگهی دهنده، پیامک، تراکت و تماس تلفنی استفاده می شود. اگر در زمینه ی بازاریابی فعالیت می کنید، پس از مطالعه ی این مقاله، میتوانید به عنوان بازاریاب تدریس خصوصی با اوربیتال همکاری کنید.

1733
بازدید
چگونه از طریق تدریس خصوصی به درآمد بالای 15 میلیون تومان در ماه رسیدم؟

در این مقاله با استاد اسماعیل پور که در زمینه ی تدریس خصوصی شیمی با اوربیتال همکاری می کنند مصاحبه کردیم. کسب حداکثر رضایتمندی دانش آموزان و خانواده‌ها و در نتیجه برگزاری تعداد جلسات بالا، منجر به درآمد بالای 15 میلیون تومان در ماه برای ایشان شده است. 

999
بازدید
تدریس خصوصی در کشور ترکیه

در ترکیه، تدریس خصوصی به عنوان یک شغل پردرامد محسوب می شود. نکته ی جالب توجه این است که تدریس خصوصی در ترکیه نسبت به ایران بسیار گسترده‌تر می باشد. در ایران عمدتاً خانواده ها برای دروس مدرسه، کنکور، دانشگاه و یا زبان های خارجی معلم خصوصی استخدام می کنند. اما بررسی ها در مورد کشور ترکیه نشان میدهد که تدریس خصوصی در زمینه های هنری، ورزشی و آموزشهای خاص به مراتب بیشتر است.

4144
بازدید
دانلود سوالات، پاسخنامه کلیدی و پاسخ تشریحی کنکور 99

یک میلیون و 393 هزار و 233 نفر در 5 گروه آزمایشی در روزهای 29، 30 و 31 مرداد ماه و همچنین اول شهریور 1399 در کنکور سراسری 99 به رقابت پرداختند. در این مقاله، سوالات و پاسخنامه مربوط به گروه آزمایشی هنر، گروه آزمایشی علوم انسانی، گروه آزمایشی ریاضی، گروه آزمایشی علوم تجربی و گروه آزمایشی زبان های خارجی در دو نظام آموزشی جدید و قدیم برای دانش آموزان داخل و خارج از کشور قرار داده شده است.