فرم استخدام معلم خصوصی در اوربیتال

اوربیتال بعد از مدت ها تلاش، در تیر ماه سال 1399 توانست رتبه ی یک گوگل در تدریس خصوصی را کسب کند. حالا سایت اوربیتال، انتخاب نخست خانواده ها برای استخدام معلم خصوصی می باشد. معلم خصوصی اوربیتال، در راستای تکمیل کادر معلمان خود، از همه ی اساتید توانمند کشور دعوت به همکاری می کند. در این مقاله، نحوه ی ثبت فرم استخدام توسط معلمان توضیح داده شده است.

تعداد بازدید: 1059

ریاضی ششم دبستان: مبحث کسر، نسبت و تناسب از فصل تناسب و درصد

در این مقاله مبحث کسر، نسبت و تناسب از ریاضی ششم دبستان با فیلم آموزشی و توضیحات متنی توسط معلم خصوصی اوربیتال ارائه شده است. نکات مهم صفحات 110 و 111 کتاب درسی به طور کامل در یک ویدیو توضیح داده شده است. اوربیتال به شما پیشنهاد می کند که در کنار محتوای ارائه شده از معلم خصوصی ریاضی جهت آموزش و رفع اشکال استفاده کنید.

تعداد بازدید: 127

ریاضی پنجم ابتدایی: مبحث لوزی و ذوزنقه از فصل ششم

دانش آموزان عزیز امروز میخواهیم محاسبه ی مساحت ذوزنقه و لوزی را با فرمول یاد بگیریم. در این مقاله، دو ویدئوی آموزشی از مدرسه ی تلویزیونی ایران قرار داده شده است و معلم خصوصی سایت اوربیتال محتوای ارائه شده را توضیح می دهد. در این فیلم های آموزشی در مورد لوزی، مربع، مستطیل، متوازی الاضلاع، ذوزنقه و مساحت آنها توضیح داده می شود.

تعداد بازدید: 459

بررسی جایگاه تدریس آنلاین در کشور آلمان

برای بعضی افراد تدریس آنلاین حتی در اروپا هنوز پدیده ای کاملا نو تلقی میشود. در مورد کشور آلمان هم این مسئله با وجود قدرت اقتصادی و امکان بهره مندی از تکنولوژی روز، صدق میکند. یک علت عدم برنامه ریزی جدی دولت آلمان در این زمینه و عدم استقبال تعداد زیادی از مدارس دارای آموزش اختصاصی از این شیوه نو میباشد که آلمان را در مورد آموزش آنلاین در رتبه پایینی در قیاس با برخی کشورهای عضو اتحادیه اروپا مثل استونی یا فنلاند و سوئد قرار داده است.

تعداد بازدید: 338

هزینه تدریس خصوصی حضوری و آنلاین

یکی از چالش های خانواده ها در استخدام معلم خصوصی بحث هزینه است. والدین دوست دارند با کمترین هزینه بهترین نتیجه را کسب کنند، اما پیچیدگی های انتخاب معلم خصوصی عموماً آنها را سر در گم می کند. در این مقاله، اوربیتال به شما می گوید که چطور با طراحی قواعد اصولی و نظارت و پشتیبانی، هزینه های تدریس خصوصی را واقعی و شفاف کرده است.

تعداد بازدید: 2621

ریاضی ششم دبستان: مبحث طول و سطح از فصل اندازه گیری

در این مقاله مبحث طول و سطح از ریاضی ششم دبستان با فیلم آموزشی و توضیحات متنی توسط معلم خصوصی اوربیتال ارائه شده است. صفحات 87 تا 93 کتاب درسی به طور کامل در دو ویدئوی مدرسه ی تلویزیونی ایران توضیح داده شده است. شما در این جلسه با واحدهای طول، میلی متر، سانتی متر، دسی متر، متر و کیلومتر و واحدهای سطح، سانتی متر مربع، دسی متر مربع، متر مربع و هکتار آشنا می شوید.

تعداد بازدید: 230

مرور کتاب درسی شیمی دهم توسط معلم خصوصی سایت اوربیتال

سایت اوربیتال به عنوان مرجع تخصصی تدریس خصوصی در این مقاله توسط یکی از بهترین اساتید شیمی کشور اقدام به ارائه ی فیلم های آموزشی برای مرور خط به خط کتاب درسی کرده است. شما علاوه بر استفاده از فیلم های آموزشی استاد اسماعیل پور، میتوانید برای رفع اشکال با پشتیبانی اوربیتال تماس بگیرید تا کلاس های رفع اشکال تدریس خصوصی آنلاین به صورت کاملاً رایگان برای شما برگزار شود.

تعداد بازدید: 284

سوالات امتحان نهایی فیزیک دوازدهم رشته ی تجربی و ریاضی

اوربیتال در این مقاله امتحانات نهایی فیزیک دوازدهم در رشته های تجربی و ریاضی را برای شما دانش آموزان عزیز جهت دانلود قرار داده است. همچنین شما می توانید برای آموزش کامل یا رفع اشکال از کلاس های تدریس خصوصی حضوری و آنلاین اوربیتال بهره ببرید.

تعداد بازدید: 102

سوالات امتحان نهایی شیمی دوازدهم با پاسخنامه (تجربی - ریاضی)

در این مقاله امتحان نهایی شیمی دوازدهم دی 97، خرداد 98، شهریور 98 و دی 98 با پاسخ تشریحی به همراه 6 امتحان شبه نهایی شیمی 3 قرار داده شده است. گرچه سطح سوالات نهایی نسبت به تست های کنکور سراسری پایین تر است، اما تنها خواندن کتاب درسی کافی نیست. در ادامه اوربیتال 4 عامل تاثیرگذار در کسب نمره ی بالا در امتحان نهایی شیمی را بررسی می کند.

تعداد بازدید: 195

تدریس خصوصی آنلاین ریاضیات

تدریس خصوصی آنلاین روز به روز محبوب تر می شود. دلیل این امر مقرون به صرفه بودن و نتایج آن است که بدون محدودیت مکانی در دسترس همگان قرار می گیرد. تدریس خصوصی آنلاین برای برخی از موضوعات و دوره ها از زبان انگلیسی گرفته تا ریاضیات و سایر دروس ، در دسترس است. گرچه این روش تدریس با محیط کلاس مرسوم متفاوت است ، اما هدف همان است. البته همیشه یک مقاومت و شک و تردید اولیه نسبت به شکل جدید فناوری وجود دارد. اما تدریس خصوصی آنلاین در مدت زمان کوتاهی طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

تعداد بازدید: 235