استاد سرباز حسینی
۰۲۱-۲۸۴۲۴۱۳۱

استاد سرباز حسینی

متولد 1375

مدارک تحصیلی

کارشناسی ارشد فیزیک از دانشگاه سراسری شاهد 1397

کارشناسی فیزیک از دانشگاه علوم تحقیقات (تهران) 1393 تا 1397

فعالیت های آموزشی در 2 سال 97 و 98

دبیرستان آذین علم

  • دبیر ریاضی دهم از مهر 97 تا کنون
  • دبیر هندسه دهم از مهر 97 تا کنون
  • دبیر هندسه یازدهم از مهر 98 تا کنون
  • دبیر آمار و احتمال یازدهم از مهر 98 تا کنون

معرفی استاد

سلام،

مهندس سربازحسینی هستم مدرس درس ریاضیات و فیزیک. در دوران تحصیلم در دبیرستان بعد از مدرسه ساعتی به نام حل تمرین رو هر روز داشتیم که به مدت ۲ ساعت درس ریاضی و فیزیک رو که اساتید در آن روز درس داده بودند مطالعه و در چرک نویس تمرین می کردیم. این کار باعث شد تا پایه ی ریاضیات و فیزیک مان در آن دوران قوی شود و بتوانیم درصد بالایی از این دروس رو در کنکور به خود اختصاص دهیم. 

همیشه به دانش آموزانم این نکته را می گویم که ریاضی و فیزیک حفظ کردنی نیست بلکه فهمیدنی ست و با تمرین زیاد قدرت حل مسائل در این دو درس بالا می رود. بدلیل علاقه ی زیاد به درس فیزیک در دانشگاه دوره ی کارشناسی رشته ی فیزیک مهندسی رو انتخاب کردم و در دوران ارشد رشته ی نانو. 

در چند سال اخیر به تدریس دروس ریاضیات ،هندسه و فیزیک درسطح مدارس و اموزشگاه مشغول بودم و جزوه ای در زمینه ی ریاضی دهم و هندسه ی دهم که قابل فهم برای دانش آموزان در سطح های مختلف است تالیف کردم. یکی از نکاتی که در تدریس دروس مفهومی مثل فیزیک برایم مهم است ساده و قابل فهم گفتن این درس به همراه مثال های عینی ست که بارها و بارها دانش آموزانم به من گفتند که تازه فهمیدیم فیزیک یعنی چی!!! 

در سال های تدریسم با دانش آموزان مستعد زیادی برخورد کردم که توان مالی بالایی نداشتند اما تلاش درسی بسیار زیادی داشتند  و در نهایت به موفقیت های چشمگیری رسیدند. امیدوارم همه ی دانش اموزانی که هدف درس خواندن رو در زندگی انتخاب می کنند به واسطه ی محدودیت مالی از هدفشان دست برندارند و با انرژی فوق العاده به این کار ادامه دهند تا در نهایت به موفقیت برسند.

به امید توفیقات روز افزون برای یکایک شما عزیزان