استاد اسماعیل پور
۰۲۱-۲۸۴۲۴۱۳۱

در مورد بهترین معلم خصوصی شیمی ایران بیشتر بدانید :

اوربیتال مفتخر است که با استاد ساسان اسماعیل پور در زمینه‌ی تدریس خصوصی شیمی و همچنین کلاس های گروهی و همایش های کنکور همکاری می‌کند. استاد اسماعیل پور که فارغ التحصیل کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه شهید بهشتی تهران است، کلاس هاس شیمی کنکور خود را تاکنون در بیش از 15 شهر (تهران ، اصفهان ، تبریز ، رشت ، شیراز ، اهواز و . . .) برگزار کرده است.

استاد اسماعیل پور به عنوان معلم شیمی فیلم های آموزشی قلم چی بیش از 50 ساعت فیلم آموزش مفاهیم شیمی و حل تست کنکور را در استودیوی قلمچی ضبط کردند و توانستند به رکورد 150 هزار بازدید از فیلم های آموزشی در سایت کانون فرهنگی آموزش (قلمچی) دست پیدا کنند.

اوربیتال به شما پیشنهاد می‌کند که بر روی گزینه‌ی فیلم های آموزشی کلیک کنید و از پکیج شیمی استاد که به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده شده، استفاده کنید. در این ویدئوهای آموزشی ، شیمی پایه و کنکور به صورت کامل تدریس شده است.

استاد ساسان اسماعیل پور که دارنده‌ی درصد 100 شیمی کنکور هستند، در بخش دیگری از همکاری خود با کانون فرهنگی آموزش به عنوان طراح تست‌های شیمی آزمون های قلمچی فعالیت می‌کنند.

همچنین استاد اسماعیل پور شیمی کنکور و شیمی پایه را به عنوان معلم شیمی دبیرستان های تهران در مدارس تدریس می کنند.

در ادامه به تعدادی از نتایج تدریس استاد فقط در 2 سال گذشته اشاره می کنیم :

  • کسب نمره‌ی 20 توسط 106 دانش آموز کلاس های خصوصی در امتحانات خرداد 97 و 98
  • کسب درصدهای بالای 70 در کنکور سراسری توسط صدها دانش آموز کلاس های گروهی و کارگاه‌های شیمی در تهران و شهرستان‌ ها
  • کسب درصدهای بالای 70 در کنکور سراسری توسط 36 دانش آموز کلاس های خصوصی در کنکور 98

برای دیدن تعدادی از جزوه های استاد اسماعیل پور بر روی گزینه‌ی جزوه های آموزشی کلیک کنید. همچنین دروسی که توسط استاد تدریس می شوند عبارتند از :

  1. شیمی دهم
  2. شیمی یازدهم
  3. شیمی دوازدهم
  4. شیمی کنکور

اگر اهداف بزرگی را در سر دارید و میخواهید به درصد درخشان 100 در درس شیمی برسید. اگر میخواهید نمره‌ی درس شیمی شما 20 شود. اگر حل تست های استوکیومتری برای شما سخت یا زمان‌بر است. اگر هنوز رسم ساختارهای لوویس برای شما مشکل است. اگر مفهوم مسائل اسید و باز را متوجه نشده‌اید. اگر سرعت شما در محاسبات شیمی پایین است. اوربیتال به شما پیشنهاد میکند که در کلاس های تدریس خصوصی شیمی و تدریس گروهی شیمی استاد اسماعیل پور شرکت کنید. ما با توجه به نتایج عالی دانش آموزانی که تا الان از کلاس های استاد استفاده کرده‌اند، رضایت شما را تضمین میکنیم.  

یک دقیقه از 10 ها ساعت تدریس استاد اسماعیل پور در فیلم های آموزشی قلمچی