۰۲۱-۲۸۴۲۴۱۳۱
هزینه کلاس حضوری
300000
هزینه کلاس آنلاین
180000
استاد بهرامی

مدارک تحصیلی

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد دانشگاه شهید بهشتی تهران


مشاور و برنامه ریز تحصیلی

مشاوره و برنامه ریزی کنکور به همراه گروهی از اساتید و رتبه های برتر

مشاوره و برنامه ریزی درسی برای دانش آموزان همه‌ی مقاطع تحصیلی


معرفی استاد

با سلام. میلاد بهرامی هستم، دارای مدرک کارشناس ارشد از دانشگاه شهید بهشتی تهران. 

از سال 87 با ورود به دانشگاه فعالیت خود را به عنوان پشتیبان داوطلبین کنکور آغاز نموده و به مرور زمان شروع به برنامه ریزی، مشاوره تحصیلی و راهنمایی در انتخاب رشته برای دانش آموزان در تمامی مقاطع و داوطلبین کنکور کردم.

در این سالها علاوه بر تجربه مشاوره با مطالعه و بررسی انواع روشهای مطالعاتی، روش های برنامه ریزی، کتابها و مقالات روانشناسی، انگیزشی و مشاوره‌ای، به برنامه‌ای جامع برای مشاوره و برنامه ریزی هرچه بهتر دانش آموزان و داوطلبین کنکور جهت رسیدن به موفقیت، دست یافتم.

از آنجایی که توانایی، علاقه، استعداد و امکانات هر دانش آموز متفاوت با دانش آموز یا داوطلب دیگر است، باید برنامه و روش منحصر به فرد هر دانش آموز را شناسایی و پیاده سازی کرد. برای این کار ابتدا با همفکری دانش آموز و والدین، سعی در ایجاد انگیزه مضاعف در دانش آموز میکنم. چون وجود انگیزه اولین شرط موفقیت دانش آموز یا داوطلب کنکور در امتحانات یا آزمون سراسری است. سپس با همکاری خود دانش آموز، والدین و دبیران محترم دانش آموز، با توجه به نیاز، توانمندی، استعداد و امکانات دانش آموز مشاوره و برنامه ریزی درسی او آغاز میشود. 

کار در همینجا ختم نمیشود و دانش آموز به حال خود رها نمی‌شود. پس از آن با نظارت بر نتایج و میزان پیشرفت دانش آموز، نظر مدرسان و والدین، هر جای برنامه نیاز به اصلاح داشته باشد، انجام میشود. با این روش بر روی نقاط قوت محصل تمرکز بیشتری صورت میگرد و نقاط ضعف او پوشش داده میشود. میزان موفقیت تقریباً تمامی دانش آموزان و داوطلبین کنکوری که داشتم، بیانگر کار آمد بودن این روش مشاوره و برنامه ریزی میباشد.

امیدوارم با همکاری هم، آینده‌ای روشن برای دانش آموزان و داوطلبین عزیز رقم بزنیم.
نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما

0
0 امتیازکد جدید

    لیست نظرات
  • هستی

    از استاد ممنونم. خدا رو شکر کنکور خوب بود. انشاالله نتیجه ی خوبی بگیرم.

  • رمضانی - مشاوره و برنامه ریزی

    ما از استاد بهرامی بسیار ممنونیم. دخترم کاملا متحول شد و ما امیدواریم با کمک های استاد بتونه توی کنکور موفق بشه.