۰۲۱-۲۸۴۲۴۱۳۱
هزینه کلاس حضوری
299000
هزینه کلاس آنلاین
179000
معلم خصوصی زیست شناسی

سایت اوربیتال، در زمینه‌ی تدریس خصوصی زیست شناسی با بهترین اساتید کشور همکاری می کند. در این مقاله، شما ابتدا با استاد عطار آشنا می‌شوید و سپس به صورت مختصر هر معلم زیست شناسی را معرفی می کنیم؛ اگر به دنبال معلم خصوصی زیست با رزومه و هزینه‌ی تدریس متفاوت هستید، بر روی نام هر استاد کلیک کنید تا رزومه‌ی کامل، نظرات دانش آموزان، هزینه‌ی تدریس، فیلم‌ها و جزوات هر مدرس را ببینید.


مدارک تحصیلی

پزشکی از دانشگاه تهران


افتخارات تحصیلی

کسب رتبه 41 کنکور سراسری رشته تجربی


فعالیت های آموزشی در چند سال گذشته

استاد زیست شناسی فیلم های آموزشی قلمچی

طراح تست های زیست شناسی آزمون های قلمچی

معلم زیست و کارشناس برنامه های کنکوری تلویزیون

استاد زیست شناسی موسسات کنکور


معرفی استاد

سلام، دکتر مجتبی عطار هستم، مدرس زیست شناسی کنکور. زمانی که برای کنکور درس می خواندم اون سال تونستم رتبه 41 کنکور سراسری تجربی و رتبه 32 کنکور منحصرا زبان رو کسب کنم. بعد از اون در زمینه ی تدریس زیست شناسی کنکور شروع به فعالیت کردم.

در این چند سال در آموزشگاه های مختلفی در تهران و شهرستان‌ها زیست رو تدریس کردم که داوطلبان زیادی تونستن با کسب درصد بالای زیست، قبولی پزشکی‌شون رو تضمین کنن. همچنین ویراستار و طراح آزمون های قلمچی هم هستم که اونجا سعی می کنم با طراحی سوالات چالشی عیار علمی دانش آموزان رو بالا ببرم. در مجموعه کانون قلمچی، کلاس های آنلاین زیست رو تدریس کردم که استقبال فوق العاده بالای 100 هزار نفری در بازدید ویدیوها نشان از اعتماد داوطلبان عزیز به اینجانب داشته است.

روش تدریس من در درس زیست به گونه ای هست که داوطلب مفاهیم را نه به روش حفظی بلکه به طور کامل درک کند و به روش تحلیلی بتواند مطالب را استنباط کند و بالاترین بازده را در این درس داشته باشد، رزومه اینجانب گواه این مدعا می باشد. به امید موفقیت تک تک شما عزیزان.


استاد جهانی که دارای مدرک دکترای دامپزشکی هستند، به مدت 5 سال در مدارس تیزهوشان (سمپاد) زیست شناسی تدریس می کنند. ایشان همچنین طراح آزمون های قلمچی، خیلی سبز و مدارس برتر (سلام و انرژی) هستند.

اساتید زیست شناسی اوربیتال علاوه بر اینکه زیست شناسی متوسطه دوم (زیست دهم، یازدهم و دوازدهم) و زیست کنکور تدریس می کنند؛ تدریس زیست شناسی متوسطه اول (هفتم، هشتم و نهم) را برای دانش آموزان تیزهوش انجام می دهند. شایان ذکر است که استاد جهانی در رزومه‌ی خود تدریس زیست شناسی متوسطه اول در مدارس علامه حلی را دارا می باشند.

همچنین اگر تصمیم دارید در آزمون های گروه پزشکی دانشگاه های خارجی شرکت کنید، استاد عطار تجارب موفقیت آمیز بسیاری با دانش آموزان در این زمینه دارد. از آنجایی که ایشان رتبه 31 کنکور زبان هم هستند، تسلط بالایی در لغات و عبارات انگلیسی مربوط به متون زیست دارند و قطعا بهترین گزینه برای شما خواهند بود.

برای مشاهده‌ی لیست کامل اساتید زیست شناسی سایت اوربیتال کلیک کنید.


تست: کدام گزینه در مورد ماهی‌ها صحیح است؟

1. کیفیت خون ورودی و خروجی به حفرات قلب از لحاظ میزان گازها یکسان نیست.

2. در حالت افقی بطن قلب بالاتر از دهلیز قلب قرار دارد و جهت جریان خون یک‌طرفه است.

3. نوع رگ ورودی و خروجی به دستگاه تنفسی یکسان است.

4. سرخرگ همانند سیاهرگ می‌تواند خون تیره یا روشن داشته باشد.
 

ویدئوی تدریس استاد عطار
نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما

0
0 امتیاز

  لیست نظرات
 • رشیدی - زیست کنکور

  انصافاً کارشون عالی بود. کلی نکته تونستم ازشون برای کنکور یاد بگیرم.

 • اشکان پرهوده - زیست شناسی کنکور

  من یک جلسه یک جلسه برگذاز کردم ولی استاد عالی بودن و خیلی خوب کلاس آنلاین رو برگذار کردن و از هفته بعد با ایشون به صورت دو جلسه در هفته ادامه می‌دهم.

 • کاوه عسگری - زیست شناسی عمومی

  برای کنکور دانشگاه خارجی خیلی خوب اصطلاحات رو به زبان انگلیسی آموزش می‌دهند.