استاد محسنی
۰۲۱-۲۸۴۲۴۱۳۱

استاد محسنی

مدارک تحصیلی

کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف

فعالیت های آموزشی در 2 سال 97 و 98

قلمچی

  • استاد ریاضیات تجربی فیلم های قلمچی از سال 97 تا کنون
  • طراح تست های ریاضی آزمون های قلمچی از سال 97 تا کنون
  • مولف کتاب ریاضیات قلمچی

نشانه، لرنیتو و منتا

  • طراحی تست های ریاضی و آزمونهای آزمایشی

دارنده ی درصد 100 کنکور در درس ریاضیات کنکور تجربی

معرفی استاد

سلام. محسنی هستم مدرس ریاضیات کنکور، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی رشته ی مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف با رتبه‌ی کنکور سراسری 123 و برگزیده ی المپیاد ریاضی.

مدرس ریاضی مدارس برتر تهران هستم و سابقه س تدریس پروازی به سه استان کشور رو داشته‌ام و در زمینه ی کلاس آنلاین، بیشتر از 250 هزار بازدید در سایت کانون (سایت نخست آموزش کشور) داشته ام و تحلیلگر آزمون های کانون در هر دو رشته ی ریاضی و تجربی هستم.

به مدت 5 سال است که پرتست‌ترین طراح کانون در درس ریاضی تجربی هستم و گزینش بسیاری از آزمون هایی که شرکت می کنید با بنده بوده؛ ضمنا در خیلی از موسسات دیگر مثل نشانه ی برتر و ماز (برند نخست آزمون آنلاین)، لرنیتو و ... طراح تست هستم و در انتشارات مختلف مانند خیلی سبز، منتشران، تخته سیاه، خوشخوان و قلمچی به عنوان مولف، ویراستار و عضو هیئت علمی مشغول بوده ام.

در تدریس ریاضیات تنها اصل بنده یادگیری با دلیل است؛ یعنی از هیچ مطلبی عبور نمی شود مگر آن که دانش آموز علت استفاده از آن روش را بگوید و خط قرمز اصلی را، حفظ کردن یک سری روش بدون دانستن دلیل علمی آن می دانم.

تمام مطالب از روی جزوه ی تایپی و منظم تدریس می شود و احتیاج به هیچ پایه ی درسی نمیبینم؛ تنها دانستن جدول ضرب کافیست و بیشتر از آن، لطفیست که شما در حق بنده داشته‌اید.

برای هر بازه ی سال مانند جمعبندی، امتحان نهایی، تابستان و ... جزوه ی اختصاصی ارائه می شود و هرگز از وضعیت شاگردم غفلت نمی‌کنم.

ویدئوی تدریس استاد محسنی