۰۲۱-۲۸۴۲۴۱۳۱
هزینه کلاس حضوری
140000
هزینه کلاس آنلاین
استاد ندا مرتضوی فر

اگر برای کلاس سوم دبستان به دنبال معلم هستید، سایت اوربیتال استاد مرتضوی فر را به شما معرفی می‌کند. در ادامه می توانید رزومه و ویدئوی معرفی ایشان را بررسی کنید. کلاس های حضوری استاد مرتضوی فر در مناطق شرق و شمال تهران برگزار می شود. همچنین برای دیدن لیست کامل اساتید مقطع ابتدایی سایت اوربیتال کلیک کنید. 


مدارک تحصیلی

کارشناسی مدیریت برنامه ریزی آموزشی 


فعالیت‌های آموزشی

۱۱ سال سابقه تدریس در آموزشگاه‌ها و مدارس برند تهران 

۹۴ تا ۹۹ دبستان پسرانه هوشمند پیشرو آموزگار پایه سوم 

91 تا ۹۲ آموزشگاه قلم چی آموزگار پایه دوم ابتدایی 


معرفی استاد 

با عرض سلام و احترام  اینجاب ندا مرتضوی فر دارای مدرک کارشناسی در رشته ی مدیریت برنامه ریزی آموزشی هستم. از سال ۸۸ که وارد دانشگاه شدم به علت علاقه ی شدید به کودکان و ارتباط برقرار کردن با آنها، با توفیق الهی پا به عرصه ی آموزش به کودکان گذاشتم.

خدا را شاکرم که تا این لحظه در کارم موفق بوده ام و دانش آموزانم با دانش افزایی و بارش فکری بالایی راهی کلاس های بالاتر و مقاطع بالاتر با کسب نمره عالی شده اند. به نظر من اولین اولویت تدریس و آموزش ارتباط برقرار کردن با کودکان است و اینکه کودک بتواند معلم خود را درجه ی اول دوست داشته باشد تا بتواند با ارتباط کلامی و یادگیری را داشته باشد.

روش تدریس بنده با بازی و داستان گویی است با توجه به بیماری کرونا و تدریس غیر حضوری باز هم روش تدریس همراه با بازی و ساخت انیمیشن های زیبا برای جذب دانش آموزان و اینکه با اشتیاق به سمت درس و کتاب بروند.

ویدئوی تدریس استاد مرتضوی فر
نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما

0
0 امتیازکد جدید

    لیست نظرات
  • ناصر

    دبیر خوبی هستند.