۰۲۱-۲۸۴۲۴۱۳۱
هزینه کلاس حضوری
هزینه کلاس آنلاین
120000
استاد نیکو آسترکی

اگر برای زبان انگلیسی به دنبال معلم خصوصی آنلاین هستید، سایت اوربیتال استاد آسترکی را به شما معرفی می‌کند. در ادامه می‌توانید رزومه و ویدئوی معرفی ایشان را بررسی کنید. همچنین برای دیدن لیست کامل اساتید زبان های خارجی سایت اوربیتال کلیک کنید. 


مدارک تحصیلی

فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر از دانشگاه شهیدبهشتی تهران


فعالیت‌های آموزشی

تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی/آذر 93 تا کنون

تدریس به صورت خصوصی و مستقل از آموزشگاه های زبان

تدریس کتبِ English File، کمبریج، Tiny talk، Interchange، Grammar in use، Ielts maximizer، Four corners، English collocation in use و غیره

ارتقای توانایی صحبت و شنیداری در تمام سطوح (از زبان آموزان در جلسه دوم درخواست تهیه ویدئو از نحوه صحبت به زبان انگلیسی می شود و پس از هر 6جلسه این کار جهت دیدن درصد پیشرفت در نحوه صحبت و توانایی درک مفهوم سوالات پرسیده شده مجددا تکرار شده تا علاوه بر شخص بنده، خود زبان آموز نیز پیشرفت خود را در کلاس ها به صورت عینی مشاهده نماید.)

بررسی متدهای مختلف تدریس مکالمه و همچنین آمادگی جهت آزمون آیلتس ارتقای متدها و استفاده از کتاب های آموزشی در این زمینه و رسیدن به متدی یکتا با نتیجه مطلوب


معرفی استاد 

سلام؛ نیکو آسترکی هستم فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه شهیدبهشتی.

۶ سال هست که به صورت تخصصی دوستانِ علاقمند به زبان انگلیسی رو همراهی میکنم. متدهای زیادی رو تست کردم برای آموزش مکالمه و تقویت listening زبان آموزان و در نهایت به بهترینش رسیدم.

متدی که برای حرفه‌ای شدن شما تو دو توانایی صحبت و شنیدار به کار میره ممکنه در ابتدای کار عجیب به نظر بیاد ولی برای تمامی افرادی که تمرین مناسب داشتن به طور قطعی جواب داده.

**مختصری در رابطه با دوره کلاسهای من**

دوره ها به صورت آنلاین برگزار می شوند.

آموزش گرامر کاربردی در مکالمه از پایه و با توجه به سطح شما و اصطلاحات و لغات محاوره و غیرمحاوره

ارائه راهکارهایی برای تقویت توانایی شنیداری به صورتی که با پیشروی در مباحث، فهم فیلم‌ها، مکالمات و موزیک‌های انگلیسی برایتان شیرین و لذتبخش خواهد شد.

هدف، بالابردن توانایی صحبت مشابه یک Native و توانایی شنیداری است. بنابراین اگر برای پروسه هایی مانند مهاجرت یا مصاحبه کاری آمادگی لازم را ندارید، یا حتی پس از مهاجرت، در حال کار یا تحصیل در خارج از کشور هستید، یا در حرفه ای فعالیت دارید که نیاز به تقویت توانایی شنیداری و مکالمه را در خود حس می کنید، جای درستی را انتخاب کرده اید.

ویدئوی معرفی استاد آسترکی
نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما

0
0 امتیازکد جدید

    لیست نظرات