۰۲۱-۲۸۴۲۴۱۳۱
هزینه کلاس حضوری
299000
هزینه کلاس آنلاین
179000
معلم خصوصی ریاضی

تقریبا نیمی از تماس های خانواده ها با سایت اوربیتال، برای معلم خصوصی ریاضی است. اوربیتال با بهترین اساتید ریاضی کشور در زمینه‌ی تدریس خصوصی ریاضی به صورت حضوری و آنلاین همکاری می کند. در این مقاله، شما ابتدا با استاد محسنی آشنا می‌شوید و سپس هر معلم ریاضی را به صورت مختصر معرفی می‌کنیم. اگر به دنبال معلم خصوصی ریاضی با رزومه و هزینه‌ی تدریس متفاوت هستید، بر روی نام هر استاد کلیک کنید تا رزومه‌ی کامل، نظرات دانش آموزان، هزینه‌ی تدریس، فیلم‌ها و جزوات هر مدرس را ببینید.


مدارک تحصیلی

کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف


فعالیت های آموزشی در چند سال گذشته

استاد ریاضیات تجربی فیلم های آموزشی قلمچی

طراح تست های ریاضی آزمون های قلمچی، نشانه، لرنیتو و منتا

مولف کتاب ریاضیات قلمچی

دارنده ی درصد 100 کنکور در درس ریاضیات کنکور تجربی


معرفی استاد

سلام. محسنی هستم مدرس ریاضیات کنکور، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی رشته ی مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف با رتبه‌ی کنکور سراسری 123 و برگزیده ی المپیاد ریاضی. 

مدرس ریاضی مدارس برتر تهران هستم و سابقه س تدریس پروازی به سه استان کشور رو داشته‌ام و در زمینه ی کلاس آنلاین، بیشتر از 250 هزار بازدید در سایت کانون (سایت نخست آموزش کشور) داشته ام و تحلیلگر آزمون های کانون در هر دو رشته ی ریاضی و تجربی هستم.

به مدت 5 سال است که پرتست‌ترین طراح کانون در درس ریاضی تجربی هستم و گزینش بسیاری از آزمون هایی که شرکت می کنید با بنده بوده؛ ضمنا در خیلی از موسسات دیگر مثل نشانه ی برتر و ماز (برند نخست آزمون آنلاین)، لرنیتو و ... طراح تست هستم و در انتشارات مختلف مانند خیلی سبز، منتشران، تخته سیاه، خوشخوان و قلمچی به عنوان مولف، ویراستار و عضو هیئت علمی مشغول بوده ام.

در تدریس ریاضیات تنها اصل بنده یادگیری با دلیل است؛ یعنی از هیچ مطلبی عبور نمی شود مگر آن که دانش آموز علت استفاده از آن روش را بگوید و خط قرمز اصلی را، حفظ کردن یک سری روش بدون دانستن دلیل علمی آن می دانم.

تمام مطالب از روی جزوه ی تایپی و منظم تدریس می شود و احتیاج به هیچ پایه ی درسی نمیبینم؛ تنها دانستن جدول ضرب کافیست و بیشتر از آن، لطفیست که شما در حق بنده داشته‌اید.

برای هر بازه ی سال مانند جمعبندی، امتحان نهایی، تابستان و ... جزوه ی اختصاصی ارائه می شود و هرگز از وضعیت شاگردم غفلت نمی‌کنم.


استاد سرباز حسینی که دبیر ریاضی مدارس تهران هستند، علاوه بر ریاضیات تجربی، دروس هندسه و آمار و احتمال نیز تدریس می کنند. با توجه به نظرات دانش آموزان، جزوه ی ایشان بخصوص در ریاضی دهم و هندسه، بسیار ساده و قابل فهم می باشد.

استاد عسگری فارغ التحصیل کارشناسی ارشد ریاضی محض از دانشگاه خوارزمی می‌باشند که در چند سال گذشته همایش‌های ریاضی کنکور ایشان مورد توجه دانش آموزان قرار گرفته است. در نظراتی که از دانش آموزان ایشان دریافت شد، تدریس پرانرژی و بیان جذاب استاد عسگری مورد تاکید بوده است.

برای مشاهده‌ی لیست کامل اساتید ریاضی سایت اوربیتال کلیک کنید.

تست: در یک شهر 54 درصد جمعیت را مردان تشکیل می دهند. فرض کنید 60 درصد مردان و 75 درصد زنان دارای دفترچه سلامت باشند. اگر فردی به تصادف از شهر انتخاب کنیم، با کدام احتمال دارای دفترچه سلامت نیست؟

1. 0/669     2. 0/696     3. 0/331     4. 0.304


ویدئوی تدریس استاد محسنی
نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما

0
0 امتیاز

    لیست نظرات
  • هادی زارع - ریاضی کنکور تجربی

    پس از چندین مدرس ریاضی و صرف هزینه زیاد و نتیجه نگرفتن، توسط گروه آموزشی اوربیتال با استاد محسنی آشنا شدم. واقعاً احساس می‌کنم توی همین تعداد جلسات کم با ایشون توی کنکور موفق می‌شوم.

  • کشاورز - ریاضی تجربی

    واقعاً موفق شدیم استاد مد نظرمون رو پیدا کنیم. از گروه آموزشی اوربیتال هم تشکر می کنم.