۰۲۱-۲۸۴۲۴۱۳۱
هزینه کلاس حضوری
130000
هزینه کلاس آنلاین
معلم خصوصی ریاضی اول ابتدایی

اگر برای پایه‌ی اول ابتدایی به دنبال معلم خصوصی ریاضی هستید، سایت اوربیتال استاد ملاسعیدی را به شما معرفی می‌کند. در ادامه می‌توانید رزومه و ویدئوی معرفی ایشان را بررسی کنید. کلاس های حضوری استاد ملاسعیدی در مناطق 2 و 5 تهران برگزار می‌شود. همچنین برای دیدن لیست کامل اساتید ابتدایی سایت اوربیتال کلیک کنید. 


استاد بيتا ملاسعيدی


مدارک تحصیلی

فارغ التحصیل کارشناسی معماری


فعالیت‌های آموزشی

شش سال سابقه همكاري با موسسه بنياد كودك و تدريس رياضي در مقطع پيش دبستان و اول دبستان 


معرفی استاد 

اينجانب بيتا ملاسعيدي، داراي مدرك كارشناسي معماري با توجه به علاقه اي كه به بچه ها داشتم تصميم گرفتم همكاري خود را با بنياد كودك اغاز كنم.

خدارو شكر در مورد يادگيري بچه ها در درس رياضي در مقطع پيش دبستان و اول دبستان و همچنين نحوه ارتباط با خانواده ها تا به امروز موفق بودم.

روش تدريسي كه من انتخاب كردم ضمن كاهش اضطراب رياضي باعث افزايش مهارت هاي شناختي آن ها نيز مي شود و آموزش بدون هيچ گونه فشار و دلزدگي صورت ميگيرد.

همين طور كه ميدانيم بچه ها در اين سن بازي‌هاي مختلفي رو دوست دارن و اگر دقت كنيم در بازي‌هاشون از دقت و تمركز و توجه بيشتري برخوردارند، به همين دليل من بازي در رياضي رو يك ابزار مهم ميدونم. بچه ها روزانه با رياضي زندگي ميكنند، با رياضي رشد ميكنند و از فرايند هاي رياضي در هنگام بازي استفاده ميكنند.

اميدوارم از طريق سايت اوربیتال بتونم فعاليت هاي اموزشي مفيد و موثري را ارائه بدهم. ممنون از توجه شما

ویدئوی معرفی استاد ملاسعیدی
نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما

0
0 امتیاز

    لیست نظرات