۰۲۱-۲۸۴۲۴۱۳۱
هزینه کلاس حضوری
100000
هزینه کلاس آنلاین
معلم خصوصی فیزیک یازدهم در تهران

اگر در تهران به دنبال معلم خصوصی فیزیک یازدهم هستید، سایت اوربیتال استاد تاج آبادی را به شما معرفی می کند. در ادامه می توانید رزومه‌ و ویدئوی تدریس ایشان را بررسی کنید. کلاس های حضوری استاد تاج آبادی در همه‌ی مناطق تهران برگزار می گردد. همچنین برای دیدن لیست کامل اساتید فیزیک سایت اوربیتال کلیک کنید.

زهرا تاج آبادی

مدارک تحصیلی 
کارشناسی فیزیک دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با معدل ۱۸.۱۸   
کارشناسی مهندسی عمران دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با معدل ۱۷.۷۰
دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته‌ی مهندسی عمران مدیریت ساخت دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی 

فعالیت‌های آموزشی در چند سال گذشته
استاد حل تمرین دروس کوانتوم یک و دو 
استاد حل تمرین دروس ریاضیات عمومی یک و دو
همکاری با اساتید و مشاوران مجرب کنکور طی سال‌های ۹۲، ۹۳ و ۹۴ در امر آموزش در آموزشگاه‌های سطح یک تهران و دبیرستان ندای زهرا 
7 سال سابقه‌ی تدریس خصوصی و نیمه‌خصوصی و کلاس‌های رفع اشکال جمعی 
تدریس خصوصی و نیمه خصوصی فیزیک کلیه مقاطع
تدریس خصوصی و نیمه‌خصوصی کلیه دروس ریاضیات تجربی، حسابان، دیفرانسیل، هندسه، آمار و جبر احتمال  پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم 
تدریس خصوصی و نیمه خصوصی ریاضیات و فیزیک مقطع دبستان و راهنمایی 

متن معرفی استاد   
اینجانب زهرا تاج آبادی متولد ۲۳ آذر سال ۱۳۷۳ می‌باشم. دارای دو مدرک کارشناسی در رشته‌ی فیزیک با معدل ۱۸.۱۸ و مهندسی عمران با معدل ۱۷.۷۰ در دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی می‌باشم و در دانشگاه جز دانشجویان استعداد درخشان و عضو انجمن ملی نخبگان‌ بوده‌ام. بدین جهت توانسته‌ام در دو رشته به طور هم‌زمان تحصیل نمایم و اکنون دانشجوی ترم سه مقطع ارشد در رشته‌ی مهندسی عمران مدیریت ساخت هستم.
از سال ۹۲ با عشق و علاقه تدریس دروس پر اهمیت فیزیک و ریاضیات کلیه مقاطع را شروع کرده‌ام . 
بعنوان نمونه با توجه به کنکور سال‌های اخیر و میانگین درصد بسیار کم دانش‌آموزان تجربی در این سال‌ها تمام تلاشم را کرده ام که در کلاس‌های تدریس خصوصی تمام جوانب حل سوال را  اعم از درک و فهم عمومی، نکات و مفاهیم تستی، تکرار و تمرین و آموزش تست‌زنی، فن سرعت و دقت را در کنار هم آموزش دهم.
برای موفقیت و رضایت دانش‌آموزانم تمام تلاش و توانم را به‌کار میگیرم خدا را شاکرم که در زمینه های ارتباطی با دانش‌اموزان عزیزم بسیار موفق بوده‌ام و این ویژگی بیشترین کمک را به من کرده است.
اکنون بعنوان معلم خصوصی با گروه آموزشی اوربیتال همکاری می‌کنم. به امید دیدار شما عزیزان در کلاس‌های خصوصی و تضمین آینده‌ای روشن برا شما علم‌ دوستان.

ویدئوی معرفی استاد تاج آبادی
نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما

0
0 امتیازکد جدید

    لیست نظرات
  • مهسا ساعی

    من با خانم تاج آبادی ۴ سال پیش درس ریاضی پیش بردم الان برا خواهرم در جستجوی معلم فیزیک بودم خیلی خوشحالم ایشون دیدم :) عالین عالی