۰۲۱-۲۸۴۲۴۱۳۱
هزینه کلاس حضوری
295000
هزینه کلاس آنلاین
180000
معلم خصوصی ریاضی تجربی

اگر برای رشته تجربی به دنبال معلم خصوصی ریاضی هستید، سایت اوربیتال استاد محسنی را به شما معرفی می‌کند. در ادامه می توانید رزومه و ویدئوی معرفی ایشان را بررسی کنید. همچنین برای دیدن لیست کامل اساتید ریاضی سایت اوربیتال کلیک کنید. 


استاد محمدجواد محسنی


مدارک تحصیلی

کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف


فعالیت های آموزشی در چند سال گذشته

استاد ریاضیات تجربی فیلم های آموزشی قلمچی

طراح تست های ریاضی آزمون های قلمچی، نشانه، لرنیتو و منتا

مولف کتاب ریاضیات قلمچی

دارنده ی درصد 100 کنکور در درس ریاضیات کنکور تجربی


معرفی استاد

سلام. محسنی هستم مدرس ریاضیات کنکور، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی رشته ی مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف با رتبه‌ی کنکور سراسری 123 و برگزیده ی المپیاد ریاضی. 

مدرس ریاضی مدارس برتر تهران هستم و سابقه س تدریس پروازی به سه استان کشور رو داشته‌ام و در زمینه ی کلاس آنلاین، بیشتر از 250 هزار بازدید در سایت کانون (سایت نخست آموزش کشور) داشته ام و تحلیلگر آزمون های کانون در هر دو رشته ی ریاضی و تجربی هستم.

به مدت 5 سال است که پرتست‌ترین طراح کانون در درس ریاضی تجربی هستم و گزینش بسیاری از آزمون هایی که شرکت می کنید با بنده بوده؛ ضمنا در خیلی از موسسات دیگر مثل نشانه ی برتر و ماز (برند نخست آزمون آنلاین)، لرنیتو و ... طراح تست هستم و در انتشارات مختلف مانند خیلی سبز، منتشران، تخته سیاه، خوشخوان و قلمچی به عنوان مولف، ویراستار و عضو هیئت علمی مشغول بوده ام.

در تدریس ریاضیات تنها اصل بنده یادگیری با دلیل است؛ یعنی از هیچ مطلبی عبور نمی شود مگر آن که دانش آموز علت استفاده از آن روش را بگوید و خط قرمز اصلی را، حفظ کردن یک سری روش بدون دانستن دلیل علمی آن می دانم.

تمام مطالب از روی جزوه ی تایپی و منظم تدریس می شود و احتیاج به هیچ پایه ی درسی نمیبینم؛ تنها دانستن جدول ضرب کافیست و بیشتر از آن، لطفیست که شما در حق بنده داشته‌اید.

برای هر بازه ی سال مانند جمعبندی، امتحان نهایی، تابستان و ... جزوه ی اختصاصی ارائه می شود و هرگز از وضعیت شاگردم غفلت نمی‌کنم.

ویدئوی تدریس استاد محسنی
نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما

0
0 امتیازکد جدید

    لیست نظرات
  • عرب

    استاد خیلی خوبی هستند. ریاضی را به صورت آنلاین خیلی خوب تدریس می‌کنند.