۰۲۱-۲۸۴۲۴۱۳۱
هزینه کلاس حضوری
140000
هزینه کلاس آنلاین
استاد عباس صالحی

اگر در کرج به دنبال معلم خصوصی ابتدایی هستید، سایت اوربیتال استاد صالحی را به شما معرفی می‌کند. در ادامه می توانید رزومه و ویدئوی معرفی ایشان را بررسی کنید. همچنین برای دیدن لیست کامل اساتید مقطع ابتدایی سایت اوربیتال کلیک کنید. 


مدارک تحصیلی

کارشناسی آموزش ابتدایی


فعالیت‌های آموزشی

۳۸ سال سابقه ی تدریس در مقطع ابتدایی 

۳۰ سال تدریس در مدارس دولتی و ۸ سال تدریس در مدارس غیرانتفاعی   

گذراندن کلیه ی دوره های ضمن خدمت آموزش و پرورش 

 

معرفی استاد

اینجانب سید عباس صالحی دارای مدرک کارشناسی در رشته ی آموزش ابتدایی هستم. علاقه‌ی زیادی به آموزش به کودکان داشتم و هم چنین ارتباط با کودکان در زمینه های گوناگون.  بعد از اخذ دیپلم در مقطع کاردانی در دانشگاه فرهنگیان قبول شدم و در دانشگاه ادامه ی تحصیل دادم و از همان ابتدا کار تدریس را در مدارس شروع کردم.

در تمام دوران تدریسم هیچ گاه از کارم خسته  نشدم و همیشه شوق رفتن به کلاس و کار با بچه ها را با اشتیاق دنبال کردم. به نظر من مهم ترین و کارآمدترین شیوه در امر آموزش به کودکان ابتدایی در درجه ی نخست ایجاد ارتباط خوب و بعد روان شناسی هستش؛ به طوری که دانش آموز احساس خوبی نسبت به استاد خود داشته باشد. خدا را شکر در زمینه های ارتباطی با کودکان به تصدیق خانواده‌ها همیشه بسیار موفق بودم کما این که این ویژگی بیشترین کمک را به من برای دست یافتن به اهداف آموزشی و تربیتی نمود.

با شیوع ویروس کرونا تجربه های بسیار خوبی هم در زمینه ی تدریس‌های انلاین داشتم و دارم چه گروهی و چه خصوصی. در دوران آموزش تدریس تقدیر نامه هایی را از وزارت آموزش و پرورش و اداره کل منطقه کسب نمودم و بعد از بازنشستگی همچنان مشغول به فعالیت آموزش و تدریس در مدارس غیر انتفاعی هستم.

ویدئوی معرفی استاد صالحی
نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما

0
0 امتیازکد جدید

    لیست نظرات