۰۲۱-۲۸۴۲۴۱۳۱
هزینه کلاس حضوری
129000
هزینه کلاس آنلاین
استاد فضلی

مدارک تحصیلی

کارشناسی زبان و ادبیات فارسی 1376 تا 1379


فعالیت های آموزشی در 2 سال 97 و 98

مجتمع آموزشی نخبگان

  • کلیه دروس مقطع ششم از سال 97 تا کنون


همه‌ی فعالیت‌های آموزشی

21 سال تدریس  دروس مقطع ابتدایی در مدارس و آموزشگاه های تهران

تدریس به دانش آموزان ویژه (اوتیسم و بیش فعال)


معرفی استاد

سلام فضلی هستم، کارشناس ارشد ادبیات فارسی از دانشگاه آزاد اسلامی با رتبه کنکور 47 

22 سال سابقه تدریس در مدارس برتر مناطق 1،3،4،20 دارم و جزو برترین معلمین تیزهوشان و سمپاد هستم و هرساله تعداد زیادی از شاگردانم در آزمونهای مدارس علامه حلی و مدارسی همچون کمال، البرز، انرژی اتمی و... قبول میشوند، عضو کانون نخبگان شریف هستم و تمامی دروس ششم ابتدایی و تیزهوشان را با ساده ترین راهها تدریس میکنم،

روش کارم حل مسائل و تمرینهای ریاضی از ساده ترین راه و سریعترین روش محاسباتی هست، هوش ریاضی و هوش کلامی  و هوش فضایی را به صورت تخصصی با دوره دوم دبستان یعنی پایه های چهارم و پنجم و ششم کار میکنم، دروس ریاضی و علوم و تیزهوشان ششم را بصورت ساده و روان تدریس کردم و در سایت دیجی کالا و آپارات نیز موجود هستند.

دانش آموزان را تا شب امتحان و در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به کمک و راهنمایی داشته باشند پشتیبانی میکنم و هدفم موفقیت همه ی بچه ها هست. دروس ریاضی، علوم و ادبیات پنجم و ششم و تیزهوشان را تخصصی کار میکنم و ریاضی و ادبیات هفتم را در حد کتاب و آزمونهای مدرسه و بدست آوردن نتیجه مطلوب کار میکنم.

تمام جزوه های ریاضی و ادبیات و علوم که به دانش آموزان عزیز ارائه میکنم نتیجه 20 سال تجربه بدست آمده بنده هست اما برای تست و نمونه سوال، خودم سوال طرح میکنم و هم از سوالات  اساتید و همکاران موفق و برتر نیز استفاده می کنم. در تمام فصول سال در کنار شاگردان هستم و معتقدم کسب دانش و تحصیل فقط مختص 9 ماه سال تحصیلی نیست.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما

0
0 امتیاز

    لیست نظرات
  • دالوند - ریاضی ششم

    کمی سخت هست با یک جلسه نظر دادن، ولی به نظر من خوب بودن