۰۲۱-۲۸۴۲۴۱۳۱
هزینه کلاس حضوری
280000
هزینه کلاس آنلاین
230000
استاد مهران رضایی

اگر در تهران به دنبال معلم خصوصی ریاضی هستید، سایت اوربیتال استاد رضایی را به شما معرفی می‌کند. در ادامه می‌توانید رزومه و ویدئوی معرفی ایشان را بررسی کنید. همچنین برای دیدن لیست کامل اساتید ریاضی سایت اوربیتال در مقاطع مختلف بر روی لینک های زیر کلیک کنید. 


اساتید ریاضی ابتدایی


اساتید ریاضی هفتم، هشتم، نهم


اساتید ریاضی دهم، یازدهم، دوازدهم و کنکور


مدارک تحصیلی

فارغ التحصیل کارشناسی دانشگاه علم و صنعت


فعالیت‌های آموزشی

۱۳ سال سابقه تدریس ریاضیات پایه، کنکور و المپیاد در مدارس تیزهوشان پسرانه علامه حلی۲، علامه حلی۷، علامه حلی ۹، علامه حلی۱۱، سلام نجم الثاقب، سلام البرز، علامه امینی، نمونه دولتی دکتر حسابی، نمونه دولتی فراست، نمونه دولتی عاشورا، نخبگان پورسینا، آبسال، اندیشه صعود، پیروان امام علی

تدریس کامل ویدیوئی ریاضی دهم در انتشارات گاج سری مخ

جمع بندی ریاضیات دهم و آمار و احتمال در برنامه فصل امتحان شبکه امید صدا و سیما


معرفی استاد 

سلام؛ بنده مهران رضایی هستم.

فارغ التحصیل دبیرستان تیزهوشان شهید رجایی و فارغ التحصیل کارشناسی از دانشگاه علم و صنعت می باشم. علاقه بنده به ریاضی از همان سال های دبیرستان با خواندن المپیاد ریاضی و کامپیوتر پررنگ تر شد و قبولی در مرحله اول المپیادهای ریاضی و کامپوتر اراده بنده به ادامه این مسیر را مصمم تر ساخت.

از همان بدو ورود به دانشگاه در سال 1385 تدریس ریاضیات رو شروع کردم و به دلیل علاقه ای که به تدریس داشتم، بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه نیز علی رغم اصرار خانواده مسیر آموزش رو تا به امروز ادامه داده ام. تجربه چندین سال کار مشاوره و حتی مدیریت کلان آموزشی باعث شده درک بهتری از روحیات دانش آموزان در شرایط مختلف داشته باشم.

اگر تدریس به صورت پله پله و منظم به دانش آموز صورت بپذیرد ضعیف ترین دانش آموزان هم می توانند درس ریاضی رو به نقطه قوت خود تبدیل کنند.

از پایه هفتم تا پایه دوازدهم برای تمامی شاخه های درس ریاضی از جمله حسابان، هندسه، گسسته، ... جزوه تالیفی تایپ شده قدم به قدم به همراه پاورپوینت آماده کردم.  آماده کردن این محتوا چیزی قریب به پنج سال کار مستمر از بنده زمان برد و هر سال نیز به فراخور تدریس ویرایش کمی و کیفی آن را انجام می دهم.

70 درصد سوالات جزوه تستی و 30 درصد سوالات جزوه تشریحی بوده و تمامی سوالات مهم کتاب درسی داخل جزوه قرار داده شده است تا دانش آموز بتواند متمرکز از یک منبع آموزشی با خیال آسوده استفاده کند. سبک خاص این جزوات و چیدمان سوالات بر اساس ساده به سخت، باعث ارتقاء سطح یادگیری بچه ها در کلاس درس بنده بوده است. به طوری که با گذشت زمان به انگیزه و اشتیاق بچه ها به یادگیری درس ریاضی افزوده می شود.

سبک تدریس به صورت تعاملی بوده و معمولا سوالات را به همراه دانش آموز حل می کنیم و دانش آموز نقش فعال در یادگیری خود ایفا می کند. توفیق تدریس در مدارس ممتازی که در رزومه آماده است و تدریس به خیل کثیری از دانش آموزان در سطوح مختلف علمی و در انواع مدارس، بنده را به این باور رسانده است که هر دانش آموزی اگر بخواهد می تواند درس ریاضی را به نقطه قوت خود تبدیل نماید، ان شاء الله

ویدئوی تدریس استاد رضایی
نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما

0
0 امتیازکد جدید

  لیست نظرات
 • آرین علی بیگی

  دبیر خوبی هستند. پسرم راضی هست.

 • امجدی

  دستشون درد نکنه. دخترم کاملاً راضی بود.

 • ضرابیه

  دبیر ریاضی خوبی هستند. پسرم راضی بود.

 • حسنی

  استاد خیلی خوبی بودند. پسرم از کلاس آنلاین ایشون راضی بود.