۰۲۱-۲۸۴۲۴۱۳۱
هزینه کلاس حضوری
130000
هزینه کلاس آنلاین
معلم خصوصی ریاضی در شاهرود

اگر در استان سمنان و شهر شاهرود به دنبال معلم خصوصی ریاضی هستید، سایت اوربیتال استاد کرمانی را به شما معرفی می‌کند. در ادامه می توانید رزومه و ویدئوی معرفی ایشان را بررسی کنید. همچنین برای دیدن لیست کامل اساتید ریاضی سایت اوربیتال کلیک کنید.


استاد جمشید کرمانی


مدارک تحصیلی

فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه صنعتی شاهرود 1392 تا 1397


فعالیت های آموزشی

معلم مدرسه تبیان شاهرود مدرس و مشاور آموزشگاه گاج شاهرود از سال ۹۵ تا ۹۹ 

مدرس آموزشگاه ریاضی اتحاد- فراز دانش شاهرود در سال های ۹۷ و ۹۸ 

مدرس و مشاور آموزشگاه قلم چی شاهرود در سال های ۹۳ و 94

دارای جزوه محاسبات سریع و برگزار کننده همایش محاسبات سریع در سال های 95 تا 98


معرفی استاد

اینجانب جمشید کرمانی دانش آموخته دانشگاه صنعتی شاهرود در رشته برق کنترل هستم. از سال ۹۲ شروع به فعالیت آموزشی کردم و با مشاوره تحصیلی و تدریس ریاضی شروع کردم و تو این راه با مطالعه کتاب های مختلف موفق به ایجاد روش های متفاوت برای حل سوالات کنکور شدم.

کلاس های من با کتاب تستی و آموزشی خودم  پیش میره و به صورت مصور هست که باعث میشه دانش آموز بهتر ریاضی رو درک کنه و البته طراحی های جذاب کتاب دانش آموز رو ترغیب به مطالعه ریاضی میکنه. در کلاس های من ابتدا مطالب مربوط به هر فصل از پایه آموزش داده میشه و مثال های متعدد حل میشه و همچنین بعدش تست هم حل میشه و بعضی از تست ها هم به عنوان تمرین به دانش آموز محول میشه و در پایان تدریس هر فصل از کتاب تمرین خودم تست های مربوط به اون فصل به دانش آموز داده میشه تا کامل مطالب تثبیت بشه.

ازهمه مهمتر رفع اشکال رایگان همه روزه دارم که هرجایی رو دانش آموز متوجه نشد براش توضیح بدم. در ضمن برای بچه های کنکور انسانی و تجربی تضمین درصد بالای ۷۰ رو دارم که در غیر این صورت کل مبلغ به دانش آموز برگشت داده میشه.

ویدئوی تدریس استاد کرمانی
نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز شما

0
0 امتیازکد جدید

    لیست نظرات